JEMNÝ DOTYK ČISTEJ VODY

AKO SI UDRŽAŤ HLADKÚ POKOŽKU A HODVÁBNE JEMNÉ VLASY PO SPRCHOVANÍ?  

Jednoducho, s jedinečnou sprchou Lotus, ktorá obnoví žiarivosť vašej pokožky a pomocou viacnásobného filtračného systému odstráni všetky nečistoty z potrubia.

Hoci by ste mohli používať tie najlepšie dostupné kozmetické prípravky, výsledky by mohli byť stále nedostatočné. Všetko sa odvíja od jednej veci: vody - esencie života.

Prečistená voda nielenže dodáva žiarivosť a lesk vašim vlasom a pokožke, ale výrazne ovplyvňuje aj vaše zdravie. Vystavenie chlóru a olovu môže mať za následok neurologické ochorenia. Sprchovanie s vyčistenou vodou odstraňuje všetky nečistoty a mikroorganizmy, ktoré poškodzujú náš imunitný systém.

Showering with Lotus Shower Head

UROBTE MÚDRE ROZHODNUTIE PRE SEBA A SVOJU RODINU

Bohužiaľ, voda nie je vždy v tej najčistejšej forme.

Aj keď je váš vodovod čistý, voda pomaly koroduje olovo v domácich rozvodoch a tento toxický kov môže preniknúť do vody. Voda zo sprchy obsahuje ťažké kovy, fluorid, chlór a ďalšie chemikálie a nečistoty. Sprchovaním kontaminujeme svoje telo cez pokožku, ktorá je najväčším ľudským orgánom.

Viacnásobný filtračný systém Lotus koriguje negatívne účinky tvrdej vody. Odstraňuje hrdzu a nečistoty, vďaka čomu je voda čistá, mäkká a zdravšia. Jeho extra vitamínový filter obsahujúci vitamín C navyše ošetruje vašu pokožku a dodáva jej zvláštny lesk.

Showering with Lotus Shower Head

SPRCHOVÁ HLAVICA LOTUS - VIACNÁSOBNÝ FILTRAČNÝ SYSTÉM

  • Sedimentačné filtre odstraňujú ťažké kovy.
  • Filter s vitamínom C pôsobí ako antioxidant, vďaka ktorému je naša pokožka zdravá a hladká a vlasy lesklé a jemné.
  • Sprchovanie so sprchovou hlavicou Lotus pomáha predchádzať vyrážkam, svrbeniu a šupinateniu pokožky hlavy.
  • Filtre zároveň šetria vodu a vďaka takmer 280 mikrootvorom v sprchovej hlavici poskytujú 2 až 3-krát vyšší tlak ako voda z bežnej sprchy
  • Vitamínový filter odstraňuje chlór a iné chemikálie a škodliviny s 99,9 % antibakteriálnou účinnosťou a zanecháva príjemnú a osviežujúcu citrusovú vôňu.

Systém sprchovej hlavice Lotus je nielen prospešný pre vaše zdravie, ale šetrí aj jediný domov, ktorý máme - planétu Zem

Lotus_Shower_head1_SK

lotus_shower_head_3_sk