ZEPTER INTERNATIONAL SLOVENSKO

VYŠŠÍ IDEÁL


"Sme hrdí na špičkovú kvalitu, nápaditý a funkčný dizajn a pokročilé technológie.
Naša práca nás baví.
Vážime si tých, ktorí s nami spolupracujú.
Za všetkými našimi činnosťami stojí jedna, najdôležitejšia zásada: vaše zdravie a krása". 
       

Philip Zepter, zakladateľ a prezident

Zepter International je švajčiarska nadnárodná spoločnosť, ktorú v roku 1986 založil pán Philip Zepter.

Od svojho založenia sa spoločnosť Zepter International rozrástla na globálnu spoločnosť s viacerými značkami, ktorá vyrába, distribuuje a predáva exkluzívny spotrebný tovar vysokej kvality po celom svete, predovšetkým prostredníctvom vlastnej predajnej siete a tiež prostredníctvom špičkových predajní. 

To, čo sa začalo predajom stolového riadu, sa za posledné tri desaťročia rozšírilo na 9 výrobných závodov, bankové a poisťovacie inštitúcie, realitné podniky, zdravotné strediská a luxusné hotely a vytvorilo globálnu skupinu Zepter Group.

JEDINEČNOSŤ A TRVALÁ HODNOTA

Zepter nie je len značka, ktorá stelesňuje dokonalosť, ale sme známi svojou skutočnou vášňou pre zdravý životný štýl a krásu. Vďaka viac ako 30 rokom skúseností s vytváraním inovatívnych, luxusných a na zdravie zameraných výrobkov sa spoločnosť Zepter stala neodmysliteľnou súčasťou života miliónov ľudí na celom svete.

ZEPTER V ČÍSLACH

Spoločnosť Zepter International sa presadila na celom svete s pomocou viac ako 100 000 predajných poradcov, ktorí zastupujú meno Zepter, a predala viac ako miliardu výrobkov v 60 krajinách. Na tento účel využila 400 000 štvorcových metrov kancelárskych priestorov. S cieľom pomôcť zabezpečiť zdravý životný štýl pre všetkých zákazníkov na celom svete dnes 8 tovární spoločnosti Zepter so sídlom v Nemecku, Taliansku a Švajčiarsku vyrába stovky prémiových výrobkov na podporu každodenného zdravia a krásy pre lepší, zdravší a dlhší život. Pre celkový zdravý životný štýl.

NÁŠ OBCHODNÝ MODEL

Jedinečný hodnotový systém spoločnosti Zepter a prepracovaný, inovatívny model priameho predaja ponúka stabilné prostredie, v ktorom sa môže obchodným zástupcom dariť, byť kreatívni a rozširovať svoj vlastný potenciál a potenciál spoločnosti. 

Základom našej odolnosti a trvalého rastu je najefektívnejší plán odmeňovania, ktorý je v súčasnosti k dispozícii a ktorý ponúka v podstate doživotný príjem, nezávislú finančnú slobodu pre každého, kto bude srdcom a dušou spoločnosti, konzultantov a partnerov spoločnosti Zepter a všetkých našich podporovateľov. Žite lepšie. Misia Žiť dlhšie.

VIZE

“Naše produkty vyjadrujú našu víziu budúcnosti, kde dedičstvo poskytuje nápady na vývoj technológií zajtrajška.

Neustále sa posúvame vpred, pretože vieme, kam chceme ísť, a vieme, ako a kedy sa tam dostať. Sme na čele, pretože neustále hľadáme nové medicínsky a vedecky podložené poznatky v oblasti zdravia a krásy.”

Philip Zepter, Zakladateľ a Predseda

Pán Philip Zepter je nielen zakladateľom spoločnosti, ale aj zakladateľom filozofie Zepter – filozofie zdravého života a dokonalosti, ktorej cieľom je zachovať zdravie súčasných a budúcich generácií a riešiť problémy životného prostredia.

Všetko sa začalo veľkým a ambicióznym podnikateľským plánom: láskou k ľudstvu a vášňou pre úspech. Spoločnosť Zepter bola založená na týchto základoch a aj po 35 rokoch sa stále snažíme napĺňať naše poslanie s rovnakou túžbou.

NAŠE POSLANIE – VAŠE ZDRAVIE!

Naším poslaním je umožniť ľuďom, aby sa o seba starali - aby sa uzdravili, boli zdraví a zostali zdraví tým, že prevezmú zodpovednosť za svoje zdravie a zdravie tých, ktorých majú radi. Podporujeme každého tým, že poskytujeme účinné, pohodlné a inovatívne zdravotné riešenia na liečbu chorôb a zlepšenie života: čistú vodu a vzduch, prípravu zdravých potravín a liečivý lekársky nadľahčovač. Dnes viac ako kedykoľvek predtým potrebuje naše výrobky každý, pretože misia zdravia spoločnosti Zepter je samozrejmým riešením, ktoré prináša zásadnú kvalitu do vášho života.

Táto globálna kampaň na ochranu života je jedinečne komplexná a zahŕňa nepretržitú odbornú prípravu a zamestnávanie nových generácií profesionálnych manažérov, výrobu a distribúciu špičkových regeneračných produktov, ako aj analýzu a plánovanie a distribúciu rôznych finančných a poisťovacích služieb.

"Success is a normal outcome of the synergy of a healthy body and a healthy spirit. To be completely healthy, we have to release a majority of our mental and physical potentials. This kind of health is the ultimate achievement, as it is the precondition for all others. There are no limits for the person that accomplishes it.”  - Mr. Philip Zepter

NAŠA INŠPIRÁCIA

Všetky výrobky Zepter predstavujú trvalú hodnotu a ponúkajú komplexné riešenie pre zdravý životný štýl. Výrobky Zepter, ktoré sú podporované neustálym vedeckým výskumom a technologickým vývojom, sú inšpirované zázrakom ľudského života a jeho obrovskými transformačnými možnosťami.

Na základe starovekých poznatkov náš svet ovláda 5 základných prvkov: svetlo, voda, vzduch, jedlo a spánok. Na nich sú založené hlavné produkty spoločnosti Zepter:

  • Medicínsky certifikovaný terapeutický systém BIOPTRON Hyperlight
  • Špičkové systémy na čistenie vody a vzduchu
  • Svetoznámy a bezkonkurenčný rad kuchynského riadu Masterpiece
  • Systém inteligentného spánku

Spoločnosť Zepter vybudovala bezpečný most medzi človekom a prírodou a podporuje nás v tom, aby sme žili zdravšie vďaka širokej škále špičkových výrobkov, ktoré menia život. Vyvíjame inovatívne výrobky, ktorých jedinečné technológie sú založené na objavoch ocenených Nobelovou cenou, chránené viac ako 700 patentmi a vyrábané pomocou najmodernejších výrobných procesov.