marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
Ako nakúpiť
 
Nachádzate sa v: DOMOV / Ako nakúpiť
Veľkosť textu | A | A | A

AKO NAKÚPIŤ

Objavte tajomstvo výrobkov Zepter

Vysoko kvalitné výrobky spoločnosti Zepter, ktorých účelom je presadzovať zdravší životný štýl, sú ponúkané zákazníkom hlavne formou priameho predaja, ale je možné ich zakúpiť tiež v exkluzívnych predajniach, ktoré sa nachádzajú vo viac ako 60 krajinách na celom svete.

On-line nákup

Internetové stránky spoločnosti Zepter poskytujú vyčerpávajúci prehľad o všetkých výrobkoch a ich benefitoch. Kvalita, funkčnosť a výhody, ktoré vo svojom dôsledku prispievajú k zlepšeniu životného štýlu, sú tu vysvetlené do všetkých podrobností, takže zákazníci sú plne informovaní a môžu sa rozhodnúť pre nákup toho správneho výrobku, ktorý bude plne zodpovedať ich potrebám. On-line nakupovanie na našich webových stránkach je jednoduché, stačí len raz kliknúť
 

Domáca prezentácia

Výrobky Zepter predstavujú kompletné riešenie pre zdravý životný štýl a pomáhajú vám tak urobiť váš život zdravší a šťastnejší.

Domáca prezentácia Zepter ponúka jedinečný spôsob, ako vy osobne môžete zlepšiť svoj životný štandard. Rozmanité benefity výrobkov Zepter sú vysvetlené krok za krokom našimi preškolenými, profesionálnymi konzultantmi, a to v pohodlí vášho domova.

Vidieť – počuť – dotknúť sa: jednoduchý spôsob, ako spoznať výhody výrobkov Zepter

Vidieť – exkluzívny životný štýl Zepter
 • Tím dizajnérov spoločnosti Zepter pracuje na tom, aby tvary našich výrobkov boli estetické a vynikali krásou.
 • Vysoký štandard kvality a excelentné dielenské spracovanie.
 • Naše výrobky sú inšpirované zázrakom ľudského života a jeho neobmedzenými možnosťami.

Počuť – o Zepter výhodách
 • Objavte tajomstvo zdravšieho a dlhšieho života.
 • Spoznajte všetky benefity výrobkov Zepter s reprezentantmi našej spoločnosti.
 • Spoznajte všetky výhody, ktoré prinášajú vášmu zdraviu výrobky Zepter.
 • Naučte sa výhody efektívne využívať.
 • Objavte možnosti výraznej úspory energie, peňazí a času, ktoré získate zakúpením výrobkov Zepter.

Dotknúť sa – Zepter kvality
 • Spoznajte vysoko kvalitné materiály Zepter.
 • Zepter produkty sú vyrábané hlavne v 8 továrňach Zepter v Európe.
 • Výroba v európskych továrňach zaručuje najvyššiu kvalitu a štandardy výroby.
 • Výrobky Zepter sú navrhnuté tak, aby vám vydržali na celý život.
 • Vysoká technologická kvalita sa snúbi s excelentným remeselným spracovaním.

Vyskúšajte Zepter produkty
Keď vyskúšate výrobky spoločnosti Zepter, spoznáte tiež výhody, ktoré vám ich používanie prináša, a váš životný štýl sa navždy zmení. Naši reprezentanti vám predvedú ich obsluhu a vysvetlia, ako ich začleniť do vášho každodenného života. Naše výrobky sú dokonalé v každom smere, a akonáhle ich raz vyskúšate všetkými svojimi zmyslami, váš život sa zmení k lepšiemu. Viac ako 80 miliónov ľudí na celom svete každý deň objavuje a skúša všetky výhody, ktoré prináša ich zdraviu používanie výrobkov Zepter.

Domáca prezentácia Zepter poskytuje hostiteľovi jedinečnú možnosť zdieľať spoločne so všetkými účastníkmi jedinečný zážitok, ktorý prezentácia prináša, a navyše je za jej usporiadanie odmenený hodnotným darčekom. Objednajte prezentáciu


Zepter obchody

Obchody spoločnosti Zepter sa nachádzajú na najluxusnejších triedach popredných svetových miest. Vstúpte dovnútra a objavte svet luxusu a elegancie. Tieto obchody sú výstavnou skriňou výnimočných výrobkov spoločnosti Zepter, ktoré vynikajú moderným dizajnom, a kultúrnymi centrami predstavujúcimi víziu a zámery moderného dizajnu.