marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
vo svete
 
Profil spoločnosti
Vízia
Misia
Obchody
Budovy
Výroba
Továrne
Ocenenia a certifikáty
Zepter Finance
Zepter krajiny
Nachádzate sa v: DOMOV / Zepter vo svete
Veľkosť textu | A | A | A

ZEPTER WORLD

PROFIL SPOLOČNOSTI

Žite lepšie. Žite dlhšie.


Zepter International je multibrandová nadnárodná spoločnosť, ktorá vyrába a na celom svete predáva a distribuuje exkluzívny spotrebný tovar tej najvyššej kvality, a to hlavne formou priameho predaja, ako aj prostredníctvom reprezentatívnych predajní.

Spolu so spoločnosťou Zepter Finance Holding AG, ktorá pôsobí v oblasti finančníctva, bankovníctva a poisťovníctva, tvorí skupinu Zepter Group.

Od svojho založenia vytvorila spoločnosť Zepter International štandardy veľmi vysokej kvality a stala sa neoddeliteľnou súčasťou života miliónov ľudí po celom svete.

V dnešnej dobe sa každých 10 sekúnd, niekde vo svete, začína nová prezentácia spoločnosti Zepter, keďže má zastúpenie na 5 kontinentoch, vo viac ako 60 krajinách sveta.

Zepter International vlastní 8 tovární v Nemecku, Taliansku a Švajčiarsku, a viac ako 320 000 m2 obchodných priestorov v centrách najväčších svetových miest.

Posledných 25 rokov bolo veľmi úspešných, pretože viac ako 80 000 000 ľudí sa stalo spokojnými užívateľmi výrobkov Zepter.

Vízia Zepter, vynikajúca kvalita, inovatívne výrobky a jedinečný predajný systém s viac ako 100 000 zamestnancami a konzultantmi na celom svete prispievajú k úspechu spoločnosti Zepter. Spoločnosť Zepter si zakladá na svojich skvele vyškolených a vysoko motivovaných obchodných manažéroch a konzultantoch, na celosvetovej misii zdravia a krásy.

Žiť lepšie. Žiť dlhšie.


 

VÍZIA

Vyšší ideál

„Sme hrdí na naše výrobky.
Sme hrdí na ich vynikajúcu kvalitu, neobyčajný dizajn a na našu vyspelú technológiu.
Máme radosť zo svojej práce.
Vážime si tých, ktorí s nami pracujú.
Za všetkými našimi činmi stojí jedna zásada, tá najdôležitejšia: vaše zdravie a vaša krása.“
Philip Zepter, prezident spoločnosti Zepter International

Prezident spoločnosti Zepter International pán Philip Zepter je nielen zakladateľom firmy, ale aj autorom filozofie Zepter, teda filozofie zdravého života a dokonalosti, ktorá má za cieľ starať sa o zdravie našej generácie aj generácií budúcich a chce pomáhať riešiť ekologické problémy.

Pán Philip Zepter je vizionárom, ktorý vedie svoju spoločnosť úspešnou a pevnou rukou viac ako 20 rokov. Neexistujú pre neho žiadne prekážky, len nové, vyššie ciele. To je dôvodom nepretržitej prosperity a úspešnosti spoločnosti Zepter International.
 

Philip Zepter, prezident spoločnosti Zepter International


MISIA

Skupina Zepter Group – globálny ochranca života

Misia zdravia spoločnosti Zepter prebieha na piatich kontinentoch. Každý rok nepretržite zlepšuje kvalitu života miliónov ľudí na celom svete. Táto celosvetová kampaň na ochranu života je mimoriadne komplexná a pozostáva z nepretržitého vzdelávania a zamestnávania nových generácií odborných manažérov, z výroby a distribúcie vysoko kvalitných výrobkov, ako aj z analýz, plánovania a poskytovania rôznych finančných a poisťovacích služieb.
Táto ušľachtilá misia má pôvod vo výbornej myšlienke pána Philipa Zeptera, ktorý vždy inšpiroval pracovníkov spoločnosti Zepter International na celom svete k tomu, aby sa z dlhodobého hľadiska venovali ochrane svojho zdravia a zdravia svojich blízkych, aby robili ľudí okolo seba šťastnejšími, aby si neustále rozširovali svoje obchodné znalosti a vedomosti a zvyšovali svoju úroveň. Milióny ľudí si každodenným používaním výrobkov a služieb Zepter upevnili svoje zdravie a sú spokojnejší aj vďaka tomu, že sa stali súčasťou systému Zepter, zameraného na úspech a napĺňanie obchodných i osobných ambícií.

„Úspech je prirodzeným výsledkom synergie zdravého tela a zdravého ducha. Na to, aby sme boli úplne zdraví, musíme vynaložiť väčšinu svojho psychického aj fyzického potenciálu. Dosiahnutie tejto formy zdravia je elementárnym úspechom, pretože práve toto zdravie je základným predpokladom všetkého ostatného. Pre človeka, ktorý ho dosiahne, neexistujú žiadne limity ani obmedzenia.“
Philip Zepter

ZDRAVIE, KRÁSA A CELKOVÁ TELESNÁ AJ DUŠEVNÁ POHODA ĽUDÍ, PODPORENÁ EKOLOGICKÝMI VÝROBKAMI, SLUŽBAMI ZAMERANÝMI NA OCHRANU A BEZPEČNOSŤ A UVEDOMELÝ VZŤAH K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU - TO SÚ DLHODOBÉ ZÁVÄZKY SKUPINY ZEPTER GROUP.


PREDAJNE ZEPTER

Predajne vo viac ako 60 krajinách

Napriek tomu, že sa spoločnosť Zepter zameriava na predvádzanie svojich výrobkov na osobnej úrovni, to znamená formou priameho predaja, má Zepter International aj mnoho predajní na najznámejších uliciach a námestiach veľkomiest, ako sú Atény, Barcelona, Belehrad, Budapešť, Chicago, Monte Carlo, Moskva, Mníchov, ale aj v Paríži, Prahe, Vancouveri, vo Varšave či v Záhrebe.

Výrobky a prostredie moderných a elegantných predajní najlepšie odrážajú filozofiu Zepter: všetko je vytvorené s cieľom zlepšiť zdravie a kvalitu života. Keď vstúpite do jedného z týchto luxusných obchodov, pocítite pokoj, možno až šťastie, pretože každý výrobok, ktorý si zakúpite, sa stane investíciou do vášho zdravia a nového životného štýlu.

VSTÚPTE A SPOZNAJTE FILOZOFIU FIRMY ZEPTER.

Zepter shop


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod Zepter obchod Zepter obchod Zepter obchod


BUDOVY ZEPTER

Spoločnosti na 5 kontinentoch

Zepter sa pýši viac ako 320 000 m2 obchodnej plochy na celom svete. Jeho reprezentatívne budovy sa nachádzajú v najdôležitejších mestách sveta, na 5 kontinentoch. Pripojte sa k nám v prestížnych sídlach našej spoločnosti na celom svete! 

Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER POĽSKO, Varšava


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER CHORVATSKO, Záhreb


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER RUMUNSKO, Bukurešť


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER ČESKÁ REPUBLIKA, Praha


 Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER POĽSKO, Varšava


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER POĽSKO, Varšava


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER MONACKÉ KNIEŽATSTVO, Monte Carlo


Zepter kancelárie a budovy


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER MAĎARSKO, Budapešť Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER RAKÚSKO, Viedeň Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER SRBSKO, Belehrad Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER RUSKO, Moskva

ZEPTER ALBÁNSKO, Tirana

ZEPTER AUSTRÁLIA, Sydney

ZEPTER AZERBAJDŽÁN, Baku

ZEPTER BIELORUSKO, Minsk

ZEPTER BOSNA A HERCEGOVINA,
Sarajevo, Banja Luka

ZEPTER BRAZÍLIA, Sao Paulo

ZEPTER BULHARSKO, Sofia

ZEPTER ČIERNA HORA, Podgorica

ZEPTER ČESKÁ REPUBLIKA, Praha

ZEPTER DÁNSKO, Kodaň

ZEPTER EGYPT, Káhira

ZEPTER ESTÓNSKO, Tallinn

ZEPTER FÍNSKO, Helsinky

ZEPTER FRANCÚZSKO, Paríž
ZEPTER CHORVÁTSKO, Záhrebb

ZEPTER INDIA, Bangalore

ZEPTER TALIANSKO, Miláno

ZEPTER JORDÁNSKO, Ammán

ZEPTER KAZACHSTAN, Almaty

ZEPTER KÓREA, Soul

ZEPTER LITVA, Vilnius

ZEPTER LOTYŠSKO, Riga

ZEPTER MAĎARSKO, Budapešť

ZEPTER MACEDÓNSKO, Skopje

ZEPTER MOLDAVSKO, Kišinev

ZEPTER MONACKÉ KNIEŽATSTVO,
Monte Carlo


ZEPTER NEMECKO, Mönchengladbach

ZEPTER NÓRSKO, Oslo
ZEPTER NOVÝ ZÉLAND, Auckland

ZEPTER POĽSKO, Varšava

ZEPTER RAKÚSKO, Viedeň

ZEPTER RUMUNSKO, Bukurešť

ZEPTER RUSKO, Moskva

ZEPTER SLOVENSKO, Bratislava

ZEPTER SLOVINSKO, Slovenj Gradec

ZEPTER SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO, Londýn

ZEPTER SRBSKO, Belehrad

ZEPTER ŠPANIELSKO, Barcelona

ZEPTER ŠVÉDSKO, Göteborg

ZEPTER ŠVAJČIARSKO, Wollerau

ZEPTER TURECKO, Istanbul

ZEPTER UKRAJINA, Kyjev

ZEPTER USA, North Bergen


VÝROBA

Viac ako 28 rokov zvyšovania životného štýlu na celom svete

Príbeh o úspechu spoločnosti Zepter začal pred viac ako dvoma desaťročiami, a to v roku 1986, kedy bola táto spoločnosť založená s hlavným sídlom v rakúskom Linzi a s prvým výrobným závodom v talianskom Miláne, ktorý vyrábal vysoko kvalitný riad na varenie Masterpiece a umelecké stolové dekorácie. Riad Masterpiece je doposiaľ na celom svete synonymom nespornej a trvalej hodnoty. Moderný závod – Menfi Industria v Miláne – sa stal so svojou výrobnou kapacitou viac ako 1 000 000 kusov ročne a s 24 000 m2 obchodnej plochy srdcom a kolískou impéria Zepter.
V roku 1996 skupina Zepter Group vstúpila na trh so zdravotníckymi prístrojmi. Získanie švajčiarskej spoločnosti Bioptron AG znamenalo vstup spoločnosti Zepter do sveta terapie svetlom.

A opäť sa jednalo o pokračovanie úspechu.
Do dnešného dňa máme viac ako 2 000 000 spokojných užívateľov a majiteľov prístroja terapie svetlom BIOPTRON, čím sa Bioptron stáva najznámejším výrobkom firmy Zepter na celom svete. Mnohé z významných rehabilitačných kliník používajú svetlo BIOPTRON ako svoju štandardnú liečebnú procedúru. V roku 1996 sa súčasťou skupiny Zepter Group stala tiež švajčiarska spoločnosť Intercosmetica Neuchâtel SA. Po vložení významných investícií do výrobných zariadení a do výskumu a vývoja boli zriadené výrobné linky a nové biotechnologické laboratórium. Výrobná kapacita sa zdvojnásobila a výroba sa sústredila len na prvotriednu kozmetiku. Vďaka vynikajúcim výrobkom, sieti kvalifikovaných a angažovaných pracovníkov predaja spoločnosti Zepter a vďaka svetovej obchodnej značke sa sektoru Zepter Cosmetics otvorili dvere kozmetického trhu dokorán.
V súčasnosti vyrába Intercosmetica Neuchâtel SA priemerne 5 000 000 produktov ročne, pričom Zepter Cosmetics, sa v súlade s misiou zdravia Zepter, radí medzi výrobcov najkvalitnejšej kozmetiky na celom svete. Krátko po tejto strategickej investícii sa centrála spoločnosti presťahovala do Švajčiarska a expanzia na nové trhy a do nových technólogií pokračovala.

 
OSEM TOVÁRNÍ SPOLOČNOSTI ZEPTER, KTORÉ SA NACHÁDZAJÚ HLAVNE V NEMECKU, TALIANSKU A ŠVAJČIARSKU, VYRÁBA DENNE STOVKY PRVOTRIEDNYCH VÝROBKOV PRE VAŠE ZDRAVIE A KRÁSU.


ZEPTER FACTORIES

Vlastné výrobné zariadenia spoločnosti Zepter

Menfi Industria S.p.A.  1
2 závody:
via Sibilla Aleramo 13
20092 Cinisello  Balsamo (MI) - Taliansko
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298

Menfi Industria S.p.A.  2
via Sibilla Aleramo 5
20092 Cinisello Balsamo (MI) - Taliansko
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298
e-mail: info@menfi.it
www.menfi.it

FELIX SOLINGEN GmbH
An den Eichen 6
42699 Solingen
Tel: +49 (0)212 23140–300
Fax: +49 (0)212 23140–399
e-mail: info@felix-solingen.com
www.felix-solingen.de
 
Intercosmetica Neuchâtel SA
Route des Gouttes - d’Or 30
2008 Neuchatel - Švajčiarsko
Tel. +41 32 722 50 00
Fax +41 32 722 50 90
e-mail: info@intercosmetica.ch
www.intercosmetica.ch

Bioptron AG
Sihleggstrasse 23
8832 Wollerau - Švajčiarsko
Tel. +41 43 888 28 00
Fax +41 43 888 28 99
e-mail: light@bioptron.com
www.bioptron.com

Zolan Factory Unit
Gawłowska 177 Str.
96-503 Sochaczew, Poľsko
+48 46 863 50 27
 
Zepter International KD
Cvijiceva BB
79240 Kozarska Dubica - Bosna a Hercegovina
Tel. +387 52 410 801/802
Fax +387 52 411 129
e-mail: mainoffice@zepter.ba

Silberwarenfabrik Jäger GmbH
Gerberstrasse 43-49
41748 Viersen - Nemecko
Tel. +49 2162 1 61 06
Fax +49 2162 1 20 46
e-mail: light@silberwarenfabrik-jaeger.de
www.silberwarenfabrik-jaeger.de


Zepter továrne, Intercosmetica Neuchâtel SA Zepter továrne, Menfi Industria S.p.A. Zepter továrne, Bioptron AG Zepter továrne, Menfi Industria S.p.A.


SVETOVÉ UZNANIA A OCENENIA

Spoločnosť Zepter International si veľmi váži každé uznanie od svojich verných zákazníkov a reprezentantov, ako aj mnohé ocenenia od rôznych inštitúcií na celom svete.

Zepter International obdržal veľa ocenení za prínos celosvetovému obchodu, za pokrok v oblasti technológie, spoľahlivosť, dôveru zákazníkov k značke Zepter, propagáciu svojej misie zdravia, ale tiež za prispievanie k zlepšeniu životných podmienok ľudí, podporu nemocníc a ľudí v núdzi.
Výrobkom Zepter boli opakovane udelené ocenenia za vysokú kvalitu, výnimočný dizajn a podporu ľudského zdravia.

Pán Filip Zepter získal aj niekoľko osobných ocenení za vynikajúce výsledky v oblasti rozvoja obchodu a priemyslu, ako aj za prínos do oblasti zdravého životného štýlu v celosvetovom meradle.

Toto sú niektoré zo svetových ocenení a uznaní:
 


Ocenenie Zlatý Merkúr

OCENENIA

"QUDAL" Zlatá medaila QUDAL pre riad a príbory Zepter (QUality meDAL)
2014 - Švajčiarsko (ICERTIAS), ocenenie slovenských spotrebiteľov

"KitchenInnovation of the Year®"
Cena za najlepší spotrebiteľsky prívetivý výrobok
2014 - Frankfurt, Nemecko

Zepter Smart Multisystem
"Ocenený ako víťazný výrobok" za funkčnosť, dizajn a inováciu

USA ELLIS ISLAND MEDAILA CTI
Udelená spoločnosti Zepter v roku 2011 za výnimočné výsledky v zlepšovaní kvality života miliónov ľudí.

Zlatý Merkúr (ocenenie udelené 5krát)
1994, 1995, 1996, 1997 a 2010 – Taliansko
Spoločnosť Zepter International ako významný predstaviteľ talianskeho priemyslu získala toto ocenenie za pokrok v oblasti technológie a za nové originálne výrobky.

„Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana“
1997 – Taliansko
Ocenenie udelené pánovi Philipovi Zepterovi za vynikajúce služby poskytované talianskemu priemyslu a spoločnosti.

B.I.D. Gold Award (Business Initiative Directions)
2004 - Frankfurt, Nemecko
Medzinárodné ocenenie „Arch of Europe“ za kvalitu, vedúce postavenie v odbore, technológie a inovácie spoločnosti Zepter International, Silberwarenfabrik Jäger, Nemecko.

30th Golden Award for Commercial Prestige (New Millennium Award)
2000 – Madrid, Španielsko, Zepter Holding.

14th International Europe Award for Quality
2000 – Paríž, Francúzsko
Ocenenie udelené spoločnosti Zepter International asociáciou Trade Leaders’ club, medzinárodná cena Editorial Office.

Ocenenie za boj s cholesterolom
1994 – Varšava, Poľsko
Toto ocenenie obdržala spoločnosť Zepter za kuchynský riad, ktorý prispieva k boju s cholesterolom.
Cenu udelila Poľská organizácia ochrany zdravia.


 

QUDAL - Zlatá medaila QUDAL pre riad a príbory Zepter (QUality meDAL)


Cena za najlepší spotrebiteľsky prívetivý výrobok

CERTIFIKÁTY

Intercosmetica Neuchâtel SA
Kozmetické výskumné laboratóriá firmy Zepter.
Za výskum a vývoj ako aj výrobu vysokokvalitnej kozmetiky a parfumov: Certifikát IQNet a SQS ISO 9001:2015.

Bioptron AG
  • DEKRA ISO certifikát Systému riadenia kvality: EN ISO 13485:2012 + AC:2012, vydaný dňa 19.7.2016 a ISO 13485-2003- CMDCAS, certifikovaný od 24.09.2013.
  • DEKRA EC certifikát Systému záruky kvality podľa Smernice pre medicínske prístroje 93/42/EHS, príloha II s vyňatím sekcie (4), vydaný dňa 19.7.2016.
  • DEKRA je akreditovaný ohlasovací orgán s ID 0124.

Menfi Industria S.p.A
Výrobná továreň Zepter pre kuchársku sadu Masterpiece.
  • Jeho Systém riadenia kvality sa riadi certifikátom ISO 9001/2008

 

ZEPTER FINANCE HOLDING AG

Zepter Finance, vízia bezpečnej budúcnosti

Skupina Zepter Group si vďaka svojmu neustálemu rastu a rozvoju a aj vďaka úspešne vedenej misii zdravia, kvality a bezpečnosti získala dôveru svojich klientov vo sfére finančných služieb. V celosvetovom merítku poskytuje prostredníctvom spoločnosti Zepter Finance Holding AG odborné služby v oblasti penzijného pripoistenia, zdravotnej starostlivosti, hodnotenia poistného rizika a nadobúdania majetku na finančných trhoch.

V obchodnej činnosti spoločnosti Zepter Finance je možné vždy dobre rozpoznať obchodnú filozofiu Zepter: od služieb, dôsledne prispôsobených potrebám klientov, cez odborne kvalifikovaných a vysoko motivovaných manažérov, po čo najlepšiu výchovu klientov v oblasti operatívnych zručností a strategického spravovania investícií. Vďaka značke Zepter, ako symbolu hodnoty a kvality ktorá nikdy nesklame, ako aj vďaka vysokej odbornosti pracovníkov so skúsenosťami získavanými niekoľko desaťročí, spoločnosť Zepter Finance pracuje v prospech svojich klientov a im ponúka víziu bezpečnej budúcnosti. Súčasne vychádza zo svojich databáz a rozsiahleho prieskumu trendov na trhu, pričom garantuje bezpečnosť investovania, a vo využívaní podrobných analýz a odhadov sa zameriava na garanciu stabilných príjmov, čím korunuje svoju výnimočnú obchodnú ponuku.

„KEĎ PRÍDE KLIENT DO POISŤOVNE, DOSTANE TO, ČO MÁ FIRMA V PONUKE. KEĎ SA OBRÁTI NA ZEPTER FINANCE, DOSTANE TO, ČO SKUTOČNE POTREBUJE“.

 Zepter Finance Holding AG


Zepter Finance Holding AG


ZEPTER VO SVETE

 
Vyberte Zepter krajinu