marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
Kariéra
 
Práca
Žiadosť
Nachádzate sa v: DOMOV / Kariéra
Veľkosť textu | A | A | A

Kariéra

PRÁCA

Naša práca je váš úspech!
HĽADÁME REPREZENTANTOV A MANAŽÉROV DO EXISTUJÚCEHO TÍMU MANAŽÉROV REGIONÁLNYCH OBCHODNÝCH KANCELÁRIÍ

Výrobky Zepter prinášajú ZDRAVIE - ŠŤASTIE - LUXUS - ELEGANCIU
Vo viac ako 60 krajinách sveta na 5-tich kontinentoch šíri viac než 130 000 reprezentantov myšlienku zdravia a krásy. Zepter International vyrába, predáva a distribuuje exkluzívny, vysoko kvalitný spotrebný tovar, ktorý je navrhnutý tak, aby zmenil spôsob vášho života a zlepšil vaše zdravie, a tým vám umožnil žiť dlhší a šťastnejší život.

Zepter International:
 • viac ako 760 000 000 predaných výrobkov
 • viac ako 80 000 000 spokojných zákazníkov po celom svete
 • viac ako 65 000 000 ľudí sa zúčastní každý rok prezentácie Zepter
 • každých 10 sekúnd začína na nejakom mieste vo svete nová prezentácia spoločnosti Zepter

Požadujeme:
 • SŠ alebo VŠ vzdelanie
 • reprezentatívne vystupovanie
 • orientáciu na výsledok a chuť pracovať
 • organizačné a manažérske schopnosti
 • samostatnosť a dôkladnosť

Ponúkame::
 • pozície obchodných reprezentantov a manažérov
 • nadpriemerné finančné ohodnotenie, ktorého výška je závislá len na vašich pracovných výsledkoch
 • možnosť rýchleho kariérneho postupu
 • zázemie a know-how úspešnej medzinárodnej spoločnosti
 • prepracovaný systém školení a vzdelávania
 • sebarealizáciu
 • príležitosť cestovať a zúčastniť sa medzinárodných stretnutí
 • samostatné podnikanie bez rizika a vstupných investícií

Spoločnosť Zepter ponúka svojim reprezentantom a manažérom sústavnú podporu, priebežné vzdelávanie a stabilné zázemie, takže môžete využiť svoj​potenciál naplno. Pracujte pre seba a Zepter International SR. Svoju budúcnosť máte vo vlastných rukách. Urobte ešte dnes správne rozhodnutie a kontaktujte nás!
Spočítajte si svoj ​​príjem
Koľko hodín denne chcem pracovať?*
 
Koľko si môžem zarobiť mesačne?
* K voľbe počtu hodín ťahajte svojou myšou cez posuvný ukazovateľ hodín.

FORMULÁR ŽIADOSTI

  

 
 
  
test:
  

Prečítajte si prosím pozorne nižšie uvedené podmienky.

INFORMÁCIA O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV

Týmto dávam v súlade s § 11 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov na dobu neurčitú súhlas spoločnosti ZEPTER SLOVAKIA, spol. s r.o., so sídlom Karadžičova 16, 821 08 Bratislava, IČO: 31323570, so spracovaním mojich osobných údajov, a to titulu, mena, priezviska, bydliska, telefónneho čísla a emailovej adresy v databáze spoločnosti ZEPTER SLOVAKIA, spol. s r.o. pre jej potreby za účelom evidencie záujemcov o pozíciu reprezentanta a/alebo manažéra. Potvrdzujem, že ma spoločnosť ZEPTER SLOVAKIA, spol. s r.o. poučila o mojich právach stanovených zákonom č. 122/2013 Z. z., najmä o práve prístupu k osobným údajom, práve na ochranu osobných údajov, práve vyžadovať informácie o stave spracúvania osobných údajov, odpis, opravu alebo likvidáciu osobných údajov a ďalších právach stanovených zákonom. Súhlasím s tým, aby spoločnosť ZEPTER SLOVAKIA, spol. s r.o. vyššie uvedené osobné údaje pri rešpektovaní podmienok stanovených zákonom č. 122/2013 Z. z. poskytla svojim zmluvným partnerom – reprezentantom.

Potvrdzujem, že som poučený/á o možnosti tento súhlas kedykoľvek odvolať, a to písomným prehlásením doručeným na adresu ZEPTER SLOVAKIA, spol. s r.o., Karadžičova 16, 821 08 Bratislava. Spoločnosť ZEPTER SLOVAKIA, spol. s r.o. sa zaväzuje, že k osobným údajom budú mať prístup len zamestnanci, ktorí sa písomne zaviazali zachovávať mlčanlivosť o osobných údajoch účastníkov a o bezpečnostných opatreniach týkajúcich sa ochrany osobných údajov.

Beriem na vedomie, že ďalšie informácie alebo odpovede na otázky ohľadom ochrany osobných údajov či výkonu vyššie uvedených práv sú dostupné prostredníctvom pošty alebo emailu zaslaného na Zákaznícke centrum ZEPTER SLOVAKIA, spol. s r.o., Karadžičova 16, 821 08 Bratislava, e-mail: kontakt@zepter.sk, alebo telefonicky na č.: 02/49 100 966.

 


Čítal/a som a prijímam vyššie uvedené podmienky

 
 Security code