marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
Aktuality
 
Nachádzate sa v: DOMOV /
Veľkosť textu | A | A | A

IN FOCUS

AKCIE

Therapy Air iOn

V nezávislom testovaní, ktorý vykonalo prestížne nemecké laboratórium GUI, bol v roku 2020 zvolený certifikovaný Therapy Air iOn za najlepšiu špičkovú čističku vzduchu na trhu. Zo vzduchu odstraňuje SARS-CoV-2.

Therapy Air iOn je sofistikovaný a vysoko účinný systém čistenia a ionizácie vzduchu, ktorý zo vzduchu odstraňuje 99,99% častíc. Vzduch bez vírusov, baktérií a toxických látok, vyčistený na 99,99%, je nutnosťou pre dobré zdravie v každom vnútornom priestore. TherapyAir iOn je jedinečnou a skutočne zdravou investíciou pre domácnosti, kancelárie, školy a škôlky, športové a rekreačné strediská, pohostinstvá - skrátka všetky vnútorné priestory.

Nový výskum spája znečistenie ovzdušia s vyššou úmrtnosťou v dôsledku koronavírusu. Pacienti žijúci v oblastiach s vysokou úrovňou znečistenia ovzdušia, majú pri stretnutí s koronavírusom vyššiu pravdepodobnosť nákazy a bohužiaľ aj úmrtí na túto infekciu, než je tomu u populácie žijúcej v oblastiach s čistejším ovzduším.

Vo svete, kde záleží na tom, čo prenáša nami vdychovaný vzduch, má nákup a používanie čističky TherapyAir iOn väčší zmysel než kedykoľvek predtým.
 

gui-lab.de certifikát Therapy Air iOn


Veľkolepé otvorenie Zepter múzea

Vystavené exponáty načrtávajú históriu spoločnosti Zepter a jej piatich programov a zároveň poukazujú na tri desaťročia nepretržitého úsilia zameraného na oblasť umenia a kultúry, ako aj na zvýšenie povedomia o zdravom stravovaní, ochrane životného prostredia, liečivých vlastnostiach svetla a o filozofii, ktorá prestupuje všetkými výrobkami Zepter a je vyjadrená aj v motte - či lepšie povedané v misii - spoločnosti Zepter: „Žite lepšie. Žite dlhšie.“

Nie je náhodou, že túto udalosť poctilo svojou prítomnosťou niekoľko slávnych operných umelcov: tenoris Gianluca Paganella a Fabio Armiliato, prvý klarinetista milánskeho divadla La Scala Fabrizio Meloni, sopranistka Katia Ricciarelli, slávny dirigent Alberto Veronesi, ktorý sa zhostil trochu neobvyklej role pianistu, a huslistka Kristina Mirković.

Túto mimoriadnu udalosť moderovali (pre početných medzinárodných hostí dvojjazyčne - taliansky a anglicky) Francesco Vecchio a Mariana Mill.

Tiež večerná časť mala hneď niekoľko zlatých klincov - od hudobného vystúpenia Ivy Zanicchi, Peppino di Capri a Irene Fornaciari až po predstavenie knihy „Zepter & Italian Friends, 30 rokov priateľstva s talianskymi verejnými osobnosťami“, ktorého sa zúčastnili autor Luciano Regolo, Madlena a Philip Zepter a veľa tých, ktorých životopisy sú v knihe obsiahnuté.

Udalosti, ktoré sa odohrali v júni 2017 v Miláne, sa niesli v znamení lásky k hudbe, kultúre a umeniu a predovšetkým v znamení lásky k zdravému životnému štýlu.
Udalosti, ktoré sa odohrali v júni 2017 v Miláne, sa niesli v znamení lásky k hudbe, kultúre a umeniu a predovšetkým v znamení lásky k zdravému životnému štýlu.

Udalosti, ktoré sa odohrali v júni 2017 v Miláne, sa niesli v znamení lásky k hudbe, kultúre a umeniu a predovšetkým v znamení lásky k zdravému životnému štýlu.

BIOPTRON: Základné riešenie problémov so starnutím

Svetový kongres estetickej a anti-aging medicíny (AMWC) sa konal s organizačnou podporou Úradu lekárskej starostlivosti a Ministerstva zdravotníctva v Moskve. ZEPTER INTERNATIONAL predstavil prístroj BIOPTRON ako súčasť vedecko-lekárskeho programu, pričom prezentoval priame ukážky účinkov polarizovaného medicínskeho svetla na spomalenie starnutia, ako súčasť najnovších nástrojov, poznatkov a inovácií v medzinárodnej sfére estetickej medicíny, anti-aging, biotechniky a farmakológie.
Dr. Jasmina Lalosevic prezentovala BIOPTRON na seminári odborníkov v oblasti estetickej dermatológie, plastickej chirurgie a anti-aging. Podarilo sa jej dokázať, ako rôzne vlnové dĺžky svetla BIOPTRON dokážu vyliečiť mnohé zdravotné problémy a oddialiť starnutie pokožky. Na sympóziu, zameranom na Ošetrenia proti starnutiu v spojení s medicínskym svetlom BIOPTRON, predniesla prejav na tému „Nové obzory v ošetrení a omladení pleti“, počas ktorého medzinárodnému lekárskemu publiku predstavila výsledky výskumov klinicky prevereného polarizovaného svetla, ktoré dokázateľne vyhladzuje jemné i hlbšie vrásky, obnovuje pevnosť a pružnosť pleti a zlepšuje jej nerovnomerné sfarbenie.

Na základe dlhoročného používania v oblasti prevencie, liečby a rehabilitácie pri mnohých zdravotných problémoch a súčasne s dosiahnutím úžasných výsledkov v boji proti tvorbe vrások, je testovaná a certifikovaná terapia svetlom BIOPTRON dokázateľne účinným ošetrením proti starnutiu pokožky. BIOPTRON vyhral ocenenie Anti-aging & Beauty trophy na 2. a 3. ročníku Európskeho kongresu estetickej a anti-aging medicíny AMEX 2014 a 2015 v Paríži.
 
Terapia svetlom BIOPTRON je testovaným, certifikovaným a účinným ošetrením proti starnutiu.

 
AMWC sa konala za organizačnej podpory Úradu zdravotnej starostlivosti a Ministerstva zdravotníctva v Moskve.Najnovšie ocenenie pre Zepter International

 

Po dlhoročných skúsenostiach a dokázanej účinnosti v oblasti liečby a prevencie, BIOPTRON opäť dokázal skutočnú silu svetla, za čo na 2. Európskom kongrese estetickej a anti-aging medicíny, konanom 24-25. októbra 2014 v Paríži, získal 1. cenu za najlepší energetický prístroj s účinkami proti starnutiu.

Medzinárodný tím odborných lekárov predstavil účinky terapie svetlom Bioptron v oblasti anti-aging (v prevencii proti starnutiu pokožky), pričom klinickými štúdiami preukázal pozitívne a simulačné účinky terapie svetlom Bioptron na fibroblasty - bunky zodpovedné za produkciu kolagénu a elastínu v našom tele.

Vystavovaním sa slnečnému žiareniu, ale aj vekom naša pokožka starne a hladina týchto proteínov v nej prirodzene klesá, výsledkom čoho je tvorba jemných i hlbších vrások. Bezpečné a neinvazívne ošetrovanie terapiou svetlom Bioptron (10 minút denne) pomáha tieto vrásky vyhladiť.

Dr. Michael T. McNamara, medzinárodný mienkotvorný líder Zepter International a renomovaný lekár, špecializujúci sa na unikátne preventívne zdravotné prehliadky, predstavil účinky terapie svetlom Bioptron v oblasti estetickej i zdravotnej prevencie.

Dr. Christian Deperdu, dermatológ a špecialista v oblasti estetickej medicíny z francúzskeho Beausoleil a Dr. Jasmina Lalosevic z Belehradu, zakladateľka estetickej kliniky Aesthetic Med, usporiadali prednášky o terapii svetlom Bioptron. Prezentovali účinnosť a jednoduchosť používania terapie svetlom Bioptron po rôznych populárnych estetických úkonoch ako napr. ošetrenie mezoterapiou a výplne kyselinou hyalurónovou, terapia krvnou plazmou a mezonitové liftingy, pílingové a laserové ošetrenia. Podelili sa aj o vlastné úspechy, ktoré vďaka terapii svetlom Bioptron dosiahli vo svojej každodennej praxi.

 

Viac informácií na: http://www.euromedicom.com/amec-2014/trophy_pro.html
 

Najnovšie ocenenie pre Zepter International

Najnovšie ocenenie pre Zepter International

Najnovšie ocenenie pre Zepter International
 

Zepter apart hotel je už otvorený!

Vitajte v oáze luxusu, zdravia a jedinečného životného štýlu Zepter!

Zepter Apart hotel, 5-hviezdičkový apartmánový hotel, ako prvý svojho druhu už otvoril priestory svojim hosťom. Tento exkluzívny apartmánový hotel, situovaný v centre Belehradu, ponúka návštevníkom nezabudnuteľný zážitok z jedinečného životného štýlu Zepter.

Všetkých 32 apartmánov a luxusných izieb s rozlohou 30 až 300 m2 je zariadených výrobkami Zepter, ktoré sú po celom svete známe svojou vysokou kvalitou, pokrokovou technológiou a originálnym dizajnom.

Hostia môžu pokojne relaxovať a užívať si výhody výrobkov Zepter Masterpiece System - trvalej metódy pre prípravu zdravých a chutných jedál; terapie svetlom Bioptron - svetovo patentovaného, klinicky testovaného, overeného a certifikovaného medicínskeho prístroja na bezpečné a účinné ošetrenie a liečbu rôznych zdravotných problémov; výrobkov Zepter Home Care - pre čistý vzduch, čistú vodu a zdravé životné prostredie. Pre starostlivosť o krásu sú hosťom k dispozícii aj vysokokvalitné kozmetické výrobky od firmy Zepter.

Hotelovým hosťom sú k dispozícii spoločenské priestory Zepter Meeting Club, reštaurácia SmartLife a Ze-presso Aperitif bar. Reštauračné menu ponúka bohatý výber stredomorských a medzinárodných jedál, pripravených skvelým a overeným systémom Zepter pre lepší, dlhší a zdravší život. Tento hotel je výnimočný aj tým, že všetkým svojim hosťom ponúka možnosť súkromného varenia s hotelovým šéfkuchárom, pri ktorom sa automaticky zoznámia s tajomstvami správnej prípravy zdravých jedál metódou Zepter Masterpiece CookArt.

Dnes, viac ako kedykoľvek v minulosti, už výrobky Zepter potrebujeme všetci. Aj preto Zepter Apart hotel ponúka a vnáša túto jedinečnú kvalitu do životov všetkých svojich hostí.

Žite Zepter! Žite zdravo. Žite dlhšie.

Pre viac informácií navštívte: http://www.hotelzepter.rs/

Zepter Apart hotel, 5-hviezdičkový apartmánový hotel, ako prvý svojho druhu už otvoril priestory svojim hosťom.

Zepter Apart hotel, 5-hviezdičkový apartmánový hotel, ako prvý svojho druhu už otvoril priestory svojim hosťom.

Zepter Apart hotel, 5-hviezdičkový apartmánový hotel, ako prvý svojho druhu už otvoril priestory svojim hosťom.


Prix Zepter International 2014

 

Víťazom tohtoročnej súťaže Prix Zepter International Young Chef je pán Kevin Micheli. Ďalšími finalistami, ktorí bojovali o šek v hodnote 10 000 € a o prestížny titul Zepter International Young Chef 2014 boli páni Daniel David, Stefan Sigl a Tobias Wußler.

Odovzdávanie cien prebehlo počas Galavečera vo Ferstel Palais vo Viedni, dňa 21. októbra 2014, za účasti veľkého počtu medzinárodných VIP hostí. Porota bola zložená z viacerých prominentných medzinárodných a rakúskych šéfkuchárov a expertov v oblasti haute cuisine ako Martina Hohenlohe, Lafer Johann, Jacque Gantie a mnoho iných.

Novozaložená súťaž Zepter International Young Chefs Prize, pod štedrým patronátom pani Madleny Zepter, je určená pre profesionálnych kuchárov mladších ako 35 rokov, ktorí sa vyznačujú originalitou a kreatívnosťou vo svojom obore a tým sú predurčení stať sa osobnosťami v oblasti haute cuisine. Prvé kolo súťaže sa konalo vo francúzskom Nice, dňa 22. novembra 2013, kde sa výhercom stal talentovaný Executive Chef hotela Lancaster v Paríži, pán Julien Roucheteau.

V roku 2015 sa táto prestížna súťaž bude konať v Poľsku, a opäť sa budú hľadať vychádzajúce hviezdy v oblasti medzinárodnej gastronómie.

 

Viac informácií na: www.youtube.com 
a navštívte aj našu web stránku:
https://www.facebook.com/zepter.junge.koeche/timeline?ref=page_internal

Prix Zepter International 2014

Prix Zepter International 2014

Prix Zepter International 2014
 

Zepter International bojuje proti rakovine

 

Zepter International je generálnym partnerom Nadácie Dagmar a Václava Havlových - Vize 97, zameranej na včasnú diagnostiku a prevenciu rakoviny hrubého čreva a konečníka. Na 6. cykle sympózia gastrointestinálnej onkológie, konanom 26. septembra 2014 v Prahe, sa stretli svetovo uznávaní lekári a odborníci, ktorí tu prediskutovali nové poznatky v oblasti prevencie, ako aj dôležitosť včasnej diagnostiky rakoviny hrubého čreva a konečníka. Zepter International sa na tomto dôležitom podujatí zúčastnil taktiež, a to v zastúpení Dr. Michaela McNamaru, MD, z Monte Carla a MUDr. Petra Minárika, MD, PhD, z Onkolgického inštitútu sv. Alžbety v Bratislave.

Dňa 5. októbra sa pán prezident Philip Zepter, spolu s členmi najvyššieho managementu firmy Zepter, zúčastnili galavečera, aby vyjadrili spoluúčasť a podporu zámerov nadácie VIZE 97.

 

Viac informácií na: youtu.beVEĽKÁ HRA ZEPTER 2016

OSLAVUJEME 25. NARODENINY A ROZDÁVAME DARČEKY!

Zepter Slovakia organizuje už 8. ročník obľúbenej Veľkej hry Zepter! Zapojte sa a získajte niektorú z cien. Hrajte s nami o atraktívne ceny! Akcia prebieha od 1. 2. do 31. 7. 2016.

Pravidlá, zoznam cien a vyhodnotenie predchádzajúcich ročníkov nájdete na  www.zepterhra.sk.

VEĽKÁ HRA ZEPTER 2016

Keď sa v sobotu, 24. septembra, chýlila ku koncu prestížna medzinárodná prehliadka námorných jácht Monaco Yacht Show, odplávali majestátne jachty, pre ktoré sa nádherné mólo monackého prístavu stalo na štyri dni druhým domovom, na všetky svetové strany, aby opäť zakotvili vo svojich domácich prístavoch. Tejto veľmi úspešnej akcie, ktorá sa konala od 21. do 24. septembra, sa zúčastnili najmodernejšie a najimpozantnejšie jachty z celého sveta, ktorých moderné tvary ideálne dopĺňali exkluzívne prostredie Monackého kniežatstva.

Keď jachty nabrali kurz do veľmi vzdialených miest, ako je Karibik alebo Južný Pacifik, všetky v sebe niesli posolstvo s jednou správou - že hlavnou hviezdou tejto víkendovej udalosti bola ‘joyMe, súkromná jachta Philipa Zeptera, prezidenta a zakladateľa spoločnosti Zepter International. Päťdesiatmetrová jachta ‘joyMe posúva hranice konvenčného dizajnu jácht a predstavuje splnenie sna a filozofiu spoločnosti Zepter International, ktorej dôkazom je viac ako 80 miliónov spokojných užívateľov výrobkov Zepter na celom svete.

Jachta ‘joyMe, ktorej spoludizajnérom je aj pán Philip Zepter, sa v oblasti dizajnu námorných jácht vymyká bežným štandardom. Bola navrhnutá podľa etických princípov firmy Zepter, so zameraním na dizajn a inovatívne technológie, čím sa od iných jácht líši vo všetkých smeroch. Exteriér a luxusné tvary sú odvážnym vyjadrením nadšenia a radosti z krásy. Línie, upriamujúce pozornosť na dĺžku lode akoby naznačovali, že je vždy pripravená vyplávať. Vyžaruje z nej energia aj vtedy, keď kotví v prístave. Bohaté farby spolu s elegantnými krivkami symbolizujú oslavu mladosti a pozitívneho myslenia.

‘joyMe sa stala stredobodom pozornosti všetkých návštevníkov podujatia a priťahovala pozornosť odbornej verejnosti a novinárov z celého sveta, napríklad francúzskej TF1, Fashion TV, Gazette De Monaco, RTL, TV Prima z Českej republiky, Yachts Russia, Luxury Magazine Rich & Famous z Rumunska, či televíznych štábov z Rakúska a krajín Balkánskeho poloostrova. Všetci pricestovali na prehliadku s jedným hlavným cieľom: informovať o tomto luxusnom plavidle a o tom, čo reprezentuje nielen v rámci lodiarskeho priemyslu, ale všeobecne v oblasti konštrukcie, technológie, dizajnu a životného štýlu.

Piatková noc v duchu ‘joyMe bola skutočne veľkou udalosťou, pretože hostila popredné osobnosti monackej spoločnosti, ako aj známe medzinárodné VIP osobnosti. Hity z hudobného sveta predstavila svetoznáma DJ Anjy J, ďalej tu vystúpila aj skupina brazílskych bubeníkov a nechýbala ani módna prehliadka Zepter Style od návrhárok Svetlany Livadnaia a Catalin Botezatu.

O pozvánky na tento večierok bol veľký záujem, pričom z významných osobností, ktoré sa ho zúčastnili treba spomenúť samotného hostiteľa, pána Philipa Zeptera, ďalej honorárneho konzula Írska v Monackom kniežatstve, sira Michaela Smurfita, ako aj významnú osobnosť vo sfére európskeho biznisu, Dr. Michaela McNamaru, M.D., svetoznámeho lekára a priekopníka v oblasti technológie trojrozmerného skenovania tela, a Paula McGuinnessa, manažéra skupiny U2.

Večierok bol nielen skvelou príležitosťou stretnúť známe osobnosti, ale si aj osobne vyskúšať život na palube ‘joyMe a osláviť životný štýl Zepter. Tento odvážny a nádherný klenot techniky bol postavený za jedným jediným účelom: prinášať šťastie a pocit pohody všetkým, ktorí vstúpia na palubu. Tak, ako Zepter vnáša svoje nové technológie a poznatky v oblasti dizajnu do riešení pre zdravší a šťastnejší život, ‘joyMe stelesňuje prístup firmy Zepter k dizajnu, ktorého hlavnou myšlienkou je krása a účelnosť pre potreby a lepší život spotrebiteľov.

‘joyMe je viac ako len jachta, je to oslava sna; sna, ktorý už dokázal ovplyvniť životy miliónov ľudí na celom svete, a potvrdením tézy, že nič nie je nemožné. Jedná sa o prvý dokončený projekt spoločnosti Philip Zepter Yachts Ltd. a o začiatok novej éry luxusu, pretože vo vývoji je už niekoľko ďalších plavidiel. Spoločnosť Zepter International pokračuje vo svojej expanzii do najvyšších sfér luxusu svojou leteckou spoločnosťou ZeptAir a teraz aj spoločnosťou Philip Zepter Yachts Ltd., ktorá šíri filozofiu značky Zepter na šírych moriach a oceánoch.

Vytvorenie tohto majstrovského diela v odbore stavby lodí prebudilo vášeň pána Zeptera pre more a dokonale zapadlo do jeho životného štýlu, v ktorom sa snaží dosiahnuť rovnováhu medzi odpočinkom, radosťou a úspechom v podnikaní. Práve táto filozofia priniesla pánovi Zepterovi a jeho spoločnosti Zepter International, ktorá pôsobí vo viac ako 60 krajinách na 5 kontinentoch, celosvetový úspech. Zepter International neustále posúva hranice pri tvorbe nových, dokonalých riešení, aby ponúkol zdravší a šťastnejší život všetkým svojim zákazníkom. Toto dielo radosti je odrazom ideálov dizajnu spoločnosti Zepter International a ukážkou, ako môže koncepčný návrh skutočne ovplyvniť a zmeniť spotrebiteľa a pomôcť mu lepšie žiť. Misia Zepter International je vyjadrením týchto myšlienok, pričom pomáha chápať úspech, ako hybnú silu dobra v ľudskej spoločnosti, a to s jednoduchým mottom: Žiť dlhšie.

www.philipzepteryachts.com

Jachtárska šou ‘joyMe v Monaku

Mr. Philip Zepter, ‘joyMe is a 50 meter yacht

Svojimi dynamickými tvarmi sa ‘joyMe líši od všetkých ostatných jácht.


Mr. Philip Zepter, ‘joyMe is a 50 meter yacht

Philip Zepter, prezident Zepter Group, a sir Michael Smurfit, honorárny konzul Írska v Monackom kniežatstve a významná osobnosť európskeho obchodu.


Mr. Philip Zepter, ‘joyMe is a 50 meter yacht

Zepter párty v plnom prúde.


Mr. Philip Zepter, ‘joyMe is a 50 meter yacht

Ohnivé tropické melódie v podaní brazílskych bubeníkov.


Mr. Philip Zepter, ‘joyMe is a 50 meter yacht

Vitajte na palube.


Philip Zepter, prezident a zakladateľ firmy Zepter International, sa ako jeden z piatich neamerických občanov, stal držiteľom prestížneho ocenenia Medaila cti "Ellis Island Medal of Honor 2011", ktorá mu bola udelená za jeho filantropické aktivity, podporu a jedinečnú Misiu zdravia.

New York, NY, 16. MÁJ 2011 - Pán Philip Zepter,, Prezident a zakladateľ Zepter International a svetovo známy filantrop, dňa 7. mája na ostrove Ellis Island v New Yorku, prevzal prestížne medzinárodné ocenenie Ellis Island Medal of Honor 2011. Pán Zepter bol vybraný spomedzi tisícok nominantov za svoje osobné i profesionálne úspechy v oblasti filantropie. Navyše je Misia zdravia firmy Zepter International uznávanou nielen preto, že zlepšuje zdravie miliónov ľudí vo svete, ale je prospešná aj pre spoločnosť ako takú.

Medaila cti ostrova Ellis Island sa udeľuje výnimočným občanom, ktorí sú príkladom a prínosom pre svoju komunitu, chránia a reprezentujú históriu svojho národa a jeho predkov, budujú vzťahy medzi kultúrnymi skupinami, alebo šíria a zdieľajú svoje osobné úspechy s celou spoločnosťou.

"Medaila cti Ellis Island Medal of Honor oslavuje bohatstvo a rôznorodosť amerického života a symbolizuje jeho nezlomného ducha. Imigranti, ktorí sformovali jadro národa, vstupovali do krajiny cez ostrov Ellis Island, aby mohli žiť v krajine, kde existuje sloboda slova, viery a množstvo ekonomických príležitostí. Medaila cti vzdáva úctu nielen jednotlivcom, ale aj pluralizmu a demokracii, ktoré mnohým predkom umožnili zachovať si svoj kultúrny pôvod a mnohotvárnosť" povedala výkonná riaditeľka NECO, Rosemarie Taglione.

Americký senát a Snemovňa reprezentantov vydali uznesenie, ktoré uznáva Medailu cti Ellis Island ako jednu z najprestížnejších ocenení tejto krajiny. Mená držiteľov Medaily cti sa každoročne uverejňujú v spisoch Kongresu, čím vzdávajú hold ľuďom, konajúcim v prospech národa a celého sveta. V roku 2011 sme si pripomenuli 25. výročíe v histórii udeľovania tohto ocenenia. Pre pána Zeptera, ako medzinárodného držiteľa Medaily cti, je to dvojnásobná pocta.

Získaním Medaily cti sa pán Zepter zaradil medzi iba piatich neamerických občanov, ktorí sú držiteľmi tohto ocenenia, vrátane Tonyho Blaira, spolu s bývalými americkými prezidentmi ako napr. Bill Clinton, George Bush, Ronald Reagan, Jimmy Carter a Gerald Ford, a taktiež známymi filantropmi ako Frank Sinatra, Muhammad Ali, Rosa Parks, Elie Wiesel, Generál Norman Schwarzkopf, Mickey Mantle, Gloria Estefan, Donald Trump, Lee Iacocca, and Barbara Walters.

“Príbeh Philipa Zeptera je povzbudivým príkladom poctivej práce, sebadôvery a ochoty podstupovať riziká. Od skromných začiatkov v roku 1986 sa v súčasnosti jeho výrobky vyrábajú v továrňach v Nemecku, Švajčiarsku a Taliansku, pričom sú dostupné vo viac ako 60 krajinách celého sveta." Monaco Times, 2009.

Pán Zepter, vďaka svojej oddanosti a poctivej práci, vybudoval v priebehu 25 rokov firmu, ktorá dosahuje hodnotu niekoľko miliárd dolárov. Počnúc úžasnou myšlienkou vyrábať luxusné výrobky vysokej kvality, ktoré zlepšia životný štýl ľudí a predĺžia im život, firma Zepter International už po niekoľkých rokoch zaznamenala fenomenálny nárast. V celosvetovom meradle dnes pre Zepter International pracuje viac ako 130 000 ľudí, pričom každých 10 sekúnd sa na niektorom mieste zemegule začína prezentácia Zepter a až 80 000 000 spokojných spotrebiteľov v rámci celého sveta si zakúpilo 760 000 000 našich výrobkov.

Rodina pána Zeptera vlastní značný majetok v podnikateľskej, ale i v neziskovej sfére, pričom pán Zepter zostáva týmto hodnotám stále verný. "Spoločenská zodpovednosť je niečo, čo má Zepter Group zakódované vo svojej DNA. V tomto roku firma oslavuje 25. výročie svojej existencie, pričom v centre jej obchodných zámerov vždy stála myšlienka robiť svet lepším miestom pre život," povedal pán Philip Zepter.

Už niekoľko rokov pán Philip Zepter pod hlavičkou ideálu Zepter – Žiť dlhšie, podporuje svetové športové podujatia, akými sú prestížne Majstrovstvá F1 (2000-2010), vrátane populárnej Veľkej ceny Monaka, oficiálne turnaje FIBA (2003-2011), ako aj Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji (2001-2011).

Je taktiež zakladateľom filozofie Zepter, filozofie zdravého života a dokonalosti, zameranej na podporu a udržanie zdravia súčasných i budúcich generácií a na riešenie ekologických problémov.

"Až doteraz sme si neboli vedomí množstva ľudských životov, ktoré sa nám podarilo zachrániť či predĺžiť. Aj nás veľmi prekvapilo, že toto číslo sa pohybuje až v miliónoch. Práve preto musíme strojnásobiť našu prítomnosť a naše aktivity. Dnes, viac ako kedykoľvek predtým, svet potrebuje Misiu zdravia Zepter" povedal pán Philip Zepter.

V roku 1994 pán Zepter, spolu so svojou manželkou, založili nadáciu Philip and Madlena Zepter Foundation, ktorej poslaním je poskytovať študijné štipendiá, podporovať humanitárnu činnosť v prospech tisícov zúfalých ľudí hľadajúcich pomoc. Z fondov nadácie prúdia financie aj pre mladé talenty, na podporu vedeckých, technických či kultúrnych projektov, ako je napr. Madlenianum Opera House and Theatre, prvé sukromné operné divadlo v Európe od čias 2. svetovej vojny. Nadácia podporuje aj kultúrne a umelecké aktivity prostredníctvom súťaže Artzept, ktorá štedro odmeňuje mladé umelecké a dizajnérske talenty a poskytuje im možnosti prezentovať sa vo svete. "Jedna vec je veriť v dobrý a užitočný dizajn. Úplne iná vec je mať radosť z investície do mladých talentov a vidieť ako rastú a napredujú", povedala Madlena Zepter.

Súčasťou vízie Philipa Zeptera je aj riešenie spoločenských otázok, súvisiacich s výživou a zdravým životným štýlom, ktoré sú stále viac a viac aktuálne.

Pán Zepter dostal aj mnoho ďalších ocenení, vrátane medzinárodne uznávanej Golden Mercury Award (získal ju až päťkrát ako líder v napredovaní talianskeho priemyslu); ocenenie Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana, za vynikajúce služby v talianskom priemysle a komunite; cenu B.I.D. Gold Award za kvalitu, riadenie, technológiu a inovácie a Striebornú medailu cti Ruskej akadémie vied za prínosy v oblasti medicíny a ochrany verejného zdravia.

Oddanosť pána Zeptera, ktorý pomáha ľuďom v núdzi vidno na množstve osudov, ktorých sa jeho intenzívna finančná pomoc dotýka, a to prostredníctvom medzinárodných charitatívnych organizácií a nadácií, akými sú Medzinárodný červený kríž, UNICEF a Zachráňme deti. Na ostrove Madagaskar je dedina Zepter so základnými a strednými školami, lekárskou klinikou a viac ako 100 domami. Dokonca bola po ňom pomenovaná aj planéta slnečnej sústavy.

Získanie Medaily cti Ellis Island je ďalšou položkou tohto dlhého zoznamu úspechov a odráža pravú tvár jeho filantropických činov.
 

www.neco.org

Philip Zepter,
Prezident a zakladateľ Zepter International,
sa stal jedným z piatich neamerických občanov,
ktorí získali prestížne ocenenie
Ellis Island Medal of Honor 2011,
za svoju významnú podporu v oblasti filantropie
a jedinečnú Misiu zdravia

Mr. Philip Zepter lands on Ellis Island to be presented with Medal Of Honor
VYŠŠÍ IDEÁL

Sme hrdí na naše výrobky.
Sme hrdí na ich vynikajúcu kvalitu,
výnimočný dizajn a na našu vyspelú technológiu.

Máme radosť z našej práce.
Vážime si tých, ktorí s nami pracujú.

Za všetkými našimi činmi stojí
jedna veľmi dôležitá zásada:
VAŠE ZDRAVIE A KRÁSA.

Philip Zepter
Zepter: The Golden Age, medzinárodná obchodná konferencia 2010

Zepter: Konferencia s názvom Zlatý vek prilákala na jedno miesto top manažérov spoločnosti Zepter z celého sveta. Bola vhodnou príležitosťou na prezentáciu najnovších technologicky vyspelých výrobkov Zepter a ich špičkového dizajnu. Výrobky Zepter vynikajú vysokou kvalitou a sú vyrobené v duchu Misie zdravia a krásy. Konferencia Zepter: Zlatý vek bola pre reprezentantov firmy skvelou príležitosťou na výmenu nápadov, vedomostí, zručností a skúseností, s cieľom ešte viac zviditeľniť firmu Zepter vo svete obchodu. Kým napredovanie vo svete sa celkovo spomaľuje, firma Zepter expanduje na nové trhy a súčasne posilňuje svoje pozície na už fungujúcich trhoch. Toto je výnimočná príležitosť pre ďalší rast spoločnosti Zepter. Zlatý vek Zepteru spočíva aj v tom, že má neobmedzený potenciál pre získavanie nových reprezentantov. Zepter dáva ľuďom možnosť pracovať pre seba, bez potreby vstupných investícií, poskytuje stabilné zázemie, ponúka neobmedzený potenciál zárobku a možnosť vybudovať si kariéru spojenú s cestovaním a účasťou na medzinárodných súťažiach. Dvere spoločnosti Zepter sú otvorené pre každého, kto hľadá lepšiu prácu, lepší plat, extra odmeny či lepšiu kvalitu života. Zepter ponúka bezpečnosť a stabilitu, podporuje svojich ľudí a upevňuje spoločnosť. Zepter neustále prijíma nových reprezentantov, hľadajúc predovšetkým mladých vzdelaných ľudí s túžbou uspieť. Zepter ponúka to, čo neponúkajú žiadne iné spoločnosti – záruku flexibilnej práce v ktorejkoľvek časti sveta. Jedinečné výrobky Zepter menia životy ľudí na celom svete, poskytujú im viac voľného času a predovšetkým dlhší, zdravší a šťastnejší život.

Konferencia Zepter v krajine faraónov

Počas šiestich dní sa Port Ghalib v Marsa Alam stal centrom záujmu pre najvyšších predstaviteľov spoločnosti Zepter z celého sveta, ktorí prišli na pobrežie Červeného mora zažiť svoj veľký sen Zepter. Ihneď po príjazde, v utorok 2. februára 2010, hostí prekvapilo milé uvítanie pri bazéne hotela Crowne Plaza Resort. Streda a štvrtok boli vyhradené prednáškam v rámci obchodného workshopu Zepter Speed. Účastníci tu prezentovali a diskutovali o nových vývojových smeroch a podnetoch, pričom zazneli prejavy významných medzinárodných manažérov spoločnosti Zepter zo všetkých obchodných divízií – Zepter Medical, Zepter Cosmetics & Luxury, Zepter Home Art a Zepter Home Care.

Obchodnú konferenciu zakončila Biela Zepter párty – veľkolepá večerná zábava, povinne v bielom oblečení. Vďaka partnerstvu spoločnosti Zepter a Fashion TV oživila večernú zábavu aj súťaž o najlepšiu top modelku FTV, v ktorej dievčatá bojovali o miesto vo finále súťaže. Zárukou výbornej tanečnej atmosféry počas večera bola milovníčka módy a osobnosť hudobnej scény Ania J a slávna DJ Tania La Croix.

V piatok, 5. februára, prišlo vyvrcholenie podujatia s názvom Big Zepter Show v Medzinárodnom konferenčnom centre v Port Ghalib. Bola to veľkolepá zábava, ktorej súčasťou boli aj prezentácie nových výrobkov Zepter: nádob na varenie Zepter Masterpiece s revolučnou nelepivou technológiou od spoločnosti Zepter a Ze-presso Café – pre skutočný pôžitok z kávy. Bol tu predstavený aj systém vákuového uchovávania potravín VacSy s novým dizajnom pre nové desaťročie. Divízia Zepter Cosmetics tiež predstavila novú toaletnú vodu pre mužov – Swisso Logical Philip Extreme –, zatiaľ čo program Home Care prezentoval vákuový vysávač TURBOhandy 2 v 1. Hostia sa na Big Zepter Show nechali inšpirovať slovami zakladateľa a prezidenta spoločnosti Zepter International pána Philipa Zeptera. O zábavu sa postaral legendárny egyptský bubeník Saida El a jeho hudobníci Nílu. Ohnivú juhoamerickú atmosféru do sály vniesla skupina brazílskych tanečníkov a bubeníkov, ktorí svojim vystúpením pripravili scénu na prezentáciu kávovaru Ze-presso Café. V priebehu večera bolo odovzdané zakladateľovi a prezidentovi Fashion TV Michelovi Adamovi ocenenie za priateľstvo medzi Zepter International a Fashion TV. Pán Zepter preukázal svoju veľkorysosť a ocenil všetkých obchodníkov a manažérov, ktorí prekročili svoje plány v plnení obratov počas roka, a to hotovosťou a cenami v hodnote viac ako 1 milión eur, vrátane 5 automobilov Mercedes. V sobotu sa konali Zepter olympijské hry – hry a súťaže pre posilnenie tímového ducha, ako je plážový volejbal či plážový futbal. Prvú cenu získal tím z Ruska, na druhom mieste sa umiestnil tím pobaltských krajín, tretie miesto obsadil tím International. Večer sa konalo veľké finále v egyptskom štýle – Egyptská slávnostná večera Zepter. O zábavu sa postarala egyptská hudobná hviezda Rico so svojou skupinou, ďalej slávna umelkyňa brušného tanca Naughan, hviezdna Jocelyn Brown, ako aj skupina Faze Action Disco Funk Band z Londýna. Hostia na pobreží Červeného mora pretancovali celú noc, naplno si ju užili a domov odcestovali plní zážitkov a spomienok na púšť, s pieskom vo vlasoch...

Advertoriál: Medzinárodná obchodná konferencia Zepter 2010

Zepter: The Golden Age, medzinárodná obchodná konferencia 2010, Phillip Zepter
Zepter: The Golden Age, medzinárodná obchodná konferencia 2010, Port Ghalib, egyptské letovisko na pobreží Červeného mora
Zepter: The Golden Age, medzinárodná obchodná konferencia 2010, tanečníci
Zepter: The Golden Age, medzinárodná obchodná konferencia 2010, Jocelyn Brown
Zepter: The Golden Age, medzinárodná obchodná konferencia 2010, FTV top modelky

Monacký princ Albert poctil pána Philipa Zeptera tým, že prijal od neho dar, pretekársky čln, a zaradil ho do svojej súkromnej zbierky.

Loď, na ktorej Guido Cappellini získal svoj 10. svetový titul, venoval pán Philip Zepter monackému princovi do jeho súkromnej zbierky starobilých automobilov.

Historický deň pre Monacké kniežatstvo, historický deň pre Zepter International a samozrejme fantastický okamih pre pretekára Guida Cappelliniho. 2. júla 2010 monacký princ Albert II. zaradil do svojej kráľovskej zbierky historických a legendárnych automobilov (Collection de Voitures Anciennes de S.A.S. le Prince de Monaco) motorový čln F1, na ktorom Guido Cappellini získal svoj už 10. svetový titul.

Tento veľkorysý dar od pána Philipa Zeptera, prezidenta a zakladateľa spoločnosti Zepter International, ako aj dlhoročného sponzora Cappelliniho športovej kariéry je prvou loďou, ktorá sa stane súčasťou tohto múzea, doposiaľ zameraného výlučne na automobily. Pretekársky čln DAC CM 2009 sa zapísal do histórie v decembri 2009, kedy s ním Guido Cappellini vyhral svoj desiaty svetový titul, a bude v stálej expozícii múzea pripomínať Capelliniho úspechy, ako aj meno spoločnosti Zepter, výrazne zobrazené na trupe lode.

Zepter princ Albert CappelliniVýstavná sieň Artzept

Nové výstavné priestory Artzept v Miláne

Keď expozícia víťazných diel Artzept precestuje svet, bude trvalo vystavená v priemyselnom srdci Zepter International. Medzinárodná dizajnérska súťaž Artzept má svoje trvalé sídlo v rodisku svetovej spoločnosti, ktorá inšpiruje životy a dosahuje úspechy vo viac ako 60 krajinách sveta na 5 kontinentoch.

10. júna 2010 sa majestátna vstupná hala budovy Menfi Industria, patriaca firme Zepter, stala zvlášť výnimočným miestom. Konala sa tu výstava umeleckých diel z bohatej súkromnej zbierky pani Madleny Zepter, kam boli pozvaní priatelia a hostia firmy Zepter, pričom najvzácnejšími z nich boli manželia Philip a Madlena Zepter.

Po slávnostnom prestrihnutí stuhy predniesla pani Madlena Zepter fascinujúci prejav, v ktorom tiež zdôraznila že: "Ľudská tvorivosť je najvyššia forma investície. Jedno je veriť, že dizajn je dobrý a užitočný. Iné je doň skutočne investovať a tešiť sa z rastu nových a úspešných talentov," povedala svetovo známa patrónka a milovníčka umenia.

Výstavná sieň Artzept


TLAČOVÉ SPRÁVY - Zepter Slovakia

 
Vyberte Zepter krajinu

Zepter Lifestyle Milano

Zepter otvoril nové pôvabné priestory v Miláne

V samotnom centre Milána, v tieni veľkolepej dominanty mesta, slávneho Dómu, a v obkolesení majestátnych budov sa nachádza Triangolo d’Oro, srdce milánskej obchodnej štvrte. Práve tu sa nachádzajú predajne a výstavné priestory väčšiny známych svetových dizajnérov.

V jeden letný večer, dňa 9. júna, táto rušná obchodná štvrť privítala svojho nového obyvateľa, Zepter Lifestyle Milano. Zepter International tu, v luxusných uliciach mesta, na adrese San Pietro all’Orto 10, žiari ako klenot na kráľovskej korune.

Firma Zepter disponuje viac ako 500 predajňami a reprezentatívnymi priestormi na najluxusnejších uliciach a námestiach svetových miest, pričom Miláno patrí k tým najpoprednejším. Žiarivý otvárací ceremoniál Zepter Lifestyle Milano privítal osobnosti mesta a najmä prezidenta spoločnosti, pána Philipa Zeptera s manželkou Madlenou, ktorí k týmto úžasným výstavným priestorom slávnostne prestrihli symbolickú stuhu.

Zepter Lifestyle MilanoV prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na press@zepter.sk.

 

Prehľad tlačových správ 2019Prehľad tlačových správ 2013SPONZORSKÉ AKTIVITY SPOLOČNOSTI ZEPTER


Zepter International

Zepter International – tlačové správy

Zepter: The Golden Age, logo

Zepter: The Golden Age, medzinárodná obchodná konferencia 2010

redakčný článok

tlačová správaArtzeptARTZEPT 2018
ANYTHING CAN GLOW "(Svietiť môže čokoľvek)
Artzept 2018 – ANYTHING CAN GLOW "(Svietiť môže čokoľvek)

Odborná porota vybrala víťaze 15. ročníka medzinárodnej
dizajnérskej súťaže Artzept 2018 –  ANYTHING CAN GLOW "(Svietiť môže čokoľvek).
S radosťou blahoželáme víťazom:

1. miesto 10 000 € rozdelené medzi
Sergii Borodenko, Aljona Kolesznikova
Taliansko
a
Aleksandra Pak
Kazachstan

2. miesto výrobky Zepter v hodnote 4000 € rozdelené medzi
Omid Akbari Kharazi Irán
a
Simone Bettoli, Nemanja Lukac Taliansko

3. miesto výrobky Zepter v hodnote 3000 € rozdelené medzi
Nikola Kovačević, Srbsko
a
Juray Najar Slovensko

ZVLÁŠTNE OCENENIE poroty:

Ilya Bronnikov, Rusko
Nikita Bukoros, Ukrajina
Elena Cheibas, Ukrajina
Astrid Francesconi, Taliansko
Huda Gharandouqa, Jordánsko
Dunja Kovačević, Srbsko
Heinrich Olwage, Južná Afrika
Barbora Pavlů, Česká republika
Lucija Tomicic, Srbsko
Ekaterina Vagurina, Rusko


O víťazoch Artzept 2018 si prečítajte viac na:

Artzept!Príbeh spoločnosti Zepter je príbehom sily, veľkosti, vášne a viery.

Spoločnosť Zepter International počas mnohých rokov pôsobí ako hlavný sponzor stoviek medzinárodných športových akcií, napríklad majstrovstvá sveta F1 (Monako, Kanada a Brazília), majstrovstvá sveta motorových člnov F1 Powerboat, majstrovstvá sveta a majstrovstvá Európy v basketbale – FIBA, majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji (oficiálny sponzor a sponzor národných tímov) a majstrovstvá Európy v hádzanej. Podporujeme tiež mnoho ďalších športov: od stretnutia atlétov Zepter Herculis IAAF Golden League v Monte Carle po veľkom tenisovom turnaji v Monte Carle, na Mallorke, v Stuttgarte a v Hannoveri, a to vždy s rovnakým ideálom: USILUJEME O DLHŠÍ, ZDRAVŠÍ A SPOKOJNEJŠÍ ŽIVOT.

F1 WORLD CHAMPIONSHIP

Zepter pretekársky tím a hlavný sponzor
1997–1998 tím Arrows
1999 – tím Jordan
2001 – Grand Prix, Brazília, hlavný sponzor
1997,1999 až 2002 – Veľká cena Kanady, hlavný sponzor
2000 až 2011 – Veľká cena Monaka, hlavný sponzor

MAJSTROVSTVÁ SVETA F1 MOTOROVÝCH ČLNOV

Oficiálny sponzor Zepter pretekárskeho tímu
2000–2001
Sponzor Zepter Racing Teamu
2002 až 2010

MAJSTROVSTVÁ SVETA F3000

Oficiálny sponzor
1998 až 1999 – tím Fortec

F3000 TALIANSKY ŠAMPIONÁT

Oficiálny sponzor
2000 – tím Benetton Durango

F3000 BRITSKÝ ŠAMPIONÁT

Oficiálny sponzor
2000 – juniorský tím Benetton

ŠAMPIONÁT PORSCHE SUPER CUP

Zepter Racing Team – sponzor tímu
1995 až 1998

VAUXHALL JUNIOR FORMULA

Oficiálny sponzor
1999 – Lewis Team

ZEPTER HERCULIS IAAF

ATLETICKÝ MÍTING ZLATEJ LIGY
Sponzor pretekov
1997 až 2000 – Monte Carlo

ZEPTER IAF MASTERCLASS

Sponzor pretekov
1998 – Monte Carlo

ATLETICKÉ PRETEKY V HALE

Oficiálny sponzor
1998 – Tampere

ATLETICKÝ PRETEK HVIEZD

Oficiálny sponzor
1998 až 2000 – Rieti

MAJSTROVSTVÁ SVETA V ĽADOVOM HOKEJI

Oficiálny sponzor
1998 – Švajčiarsko
1999 – Nórsko
2000 – Rusko
2001 – Nemecko
2002 – Švédsko
2003 – Fínsko
2004 – Česká republika
2005 – Rakúsko
2006 – Lotyšsko
2007 – Rusko
2008 – Kanada
2010 – Nemecko
2011 – Slovensko
2012 – Fínsko / Švédsko
2013 – Švédsko / Fínsko
2014 – Bielorusko

Kvalifikačné zápasy:
2003 – Chorvátsko, Maďarsko
Oficiálny sponzor národného tímu:
2001 až 2002 – Ruska a Ukrajiny
2003 až 2005 – Ruska, Ukrajiny a Lotyšska
2004 – Ruska, Ukrajiny, Lotyšska, Kazachstanu a Kanady
2005 – Ruska, Ukrajiny, Kazachstanu, Kanady a Bieloruska
2006 – Kazachstanu, Ukrajiny, Kanady, Talianska a Bieloruska
2007 – Bieloruska, Ukrajiny, Kanady a Talianska
2008 – Kanady, Bieloruska, Francúzska a Talianska
2009 – Kanady, Bieloruska, Francúzska a USA
2010 – Kanady, Bieloruska, Talianska, Kazachstanu

MAJSTROVSTVÁ SVETA V BASKETBALE

Sponzor
1997 – Barcelona
1998 – Atény, MS mužov
1998 – Berlín, MS žien
2002 – Indianapolis, USA, MS mužov
2002 – Čína, MS žien

MAJSTROVSTVÁ EURÓPY V BASKETBALE

Oficiálny sponzor
2001 – Turecko, ME mužov
2002 – Európska liga žien, Francúzsko
2002 – Saporta Cup, Francúzsko
 

TALIANSKY NÁRODNÝ BASKETBALOVÝ TÍM

2001 až 2002 – hlavný sponzor

FIBA

Oficiálny sponzor v rokoch 2003–2011
- MS 2010 Turecko, Česká republika
- MS juniorov, ženy:
2003 Chorvátsko; 2005; 2006–2009 Brazília;
2009 Thajsko; 2010; 2011 Chile
- MS juniorov, muži:
2003 Malajzia 2005; 2006 Japonsko;
2007 Nový Zéland, Mexiko; 2010; 2011 Lotyšsko
- 2003 ME mužov,
Švédsko; 2005; 2008 Grécko; 2009 Poľsko; 2011 Litva
- ME žien:
2003 Grécko; 2005; 2008 Španielsko; 2009 Lotyšsko; 2011 Poľsko
- Panamerické hry (kvalifikačné zápasy): 2003; 2005; 2009; 2011- Majstrovstvá Afriky mužov:
2003 Egypt; 2005 Južná Afrika; 2009 Líbya
- Majstrovstvá Afriky žien, 2003
Mozambik; 2005 Maroko; 2009
- 2004 olympijské hry,
Atény FIBA Club; 2010 Singapur
- FIBA Diamond Ball, 6 top tímov z
každého kontinentu: 2004 Belehrad
- 2008 Čína
- 2011 Japonsko

MONTE CARLO TENNIS OPEN

Sponzor turnaja
1997 až 1999 – Monte Carlo

TENNIS EUROCARD OPEN

Oficiálny sponzor
1998-1999 Stuttgart

ATP SVETOVÝ POHÁR DRUŽSTIEV

MAJSTROVSTVÁ
Oficiálny sponzor
1998 – Hanover

TENISOVÝ TURNAJ

Oficiálny sponzor
1999 – Kitzbühel; Bukurešť

MALLORCA TENNIS OPEN

Oficiálny sponzor
1999 až 2001

TURNAJ MAJSTROV (MASTERS TENNIS)

Oficiálny sponzor
2001 – Stuttgart

ATP TOUR MERCEDES SUPER 9 TENNIS TOURNAMENT

TOURNAMENT
Oficiálny sponzor
1998 – Stuttgart

ZEPTER PRO-AM GOLF TOURNAMENT

Oficiálny sponzor
1999 – Monte Carlo

PLÁŽOVÝ FUTBAL

Oficiálny sponzor
1999 – Monte Carlo

MONACO YACHT SHOW

Oficiálny sponzor
1999 až 2000 – Monte Carlo

FITNESS FESTIVAL

Oficiálny sponzor
1998 – Taliansko

SKOK O TYČI (ZEPTER POLE VAULT STARS)

1998 až 2009 – sponzor titulu

HÁDZANÁ (EURO HANDBALL)

2004 – Slovinsko

FUTBAL

2009 až 2010 – sponzor kvalifikačných zápasov na ME

Zepter sponzorom tenisu Zepter sponzorom ľadového hokeja Zepter sponzorom automobilových pretekov
Zepter sponzorom basketbalu Zepter sponzorom pretekov F1 Zepter sponzorom Yacht Show
Zepter sponzorom pretekov F1 motorových člnov, Guido Cappellini Zepter F1 sponzor motorových člnov Zepter sponzor pretekov F1

ARTZEPT


Artzept
15. ročník Medzinárodnej súťaže mladých dizajnérov je otvorený pre mladé talenty z celého sveta
 
ARTZEPT 2019

16. ročník
dizajnérskej súťaže
pre mladých dizajnérov
z celého sveta
 
Artzept 2019 - DOPLNKY DO KÚPELNE – FUNKČNÉ ŠTÝLOVÉ PREDMETY

Témou tohto ročníka súťaže sú DOPLNKY DO KÚPEĽNE - FUNKČNÉ ŠTÝLOVÉ PREDMETY. Doplnky do kúpeľne sú dôležitými dizajnovými prvkami, ktoré nás deň čo deň obklopujú a slúžia nám. Také predmety sú stredobodom pozornosti osoby, ktorá ich používa, a popri úžitkovo-funkčnom účele majú tiež určitý hlbší a symbolický význam. Ich prostredníctvom vytvárame svoj osobný obraz, svoj deň a noc. Doplnky dodávajú kúpeľni čaro a charakteristický štýl a prispievajú tak k celkovému pohodliu. Výber týchto doplnkov je umením a procesom, ktorý cibrí vkus a naša kúpeľňa tak pôsobí esteticky lákavejšie a príťažlivejšie.

Vyhrievaný sušiak na uteráky dodáva kúpeľni luxusnú kúpeľnú atmosféru a každý tak môže mať k dispozícii suché uteráky, kedykoľvek ich bude potrebovať.

Bez nádobky na mydlo by sa mydlo rozpustilo na lepkavú hmotu na umývadle, bez sušiakov na uteráky by mokré uteráky ležali na podlahe a bez držiakov toaletného papiera by rolka papiera zbytočne stála na nádržke a vyvolávala dojem neporiadku.

Ak je však držiak upevnený na stene alebo ak stojí na podlahe, predstavuje detail sceľujúci vzhľad kúpeľne a vytvárajúci vizuálnu harmóniu. Súčasne tým zaisťuje, že je daný priestor pre používateľov praktickejší a príjemnejší. Práve jemnejšie detaily a menšie doplnky môžu premeniť pobyt v kúpeľni v úplné potešenie. Drobné doplnky, napríklad držiaky na kefky na zuby, farebné závesy do sprchy, košíky na uloženie vecí alebo odpadkové koše môžu v celkovej kompozícii prekvapiť, nechávajú priestor vyniknúť a vzbudzujú pocit exkluzivity pre náročného zákazníka.

Podobne ako v predchádzajúcich ročníkoch tejto súťaže neboli stanovené hranice, pokiaľ ide o materiál a techniky a my s napätím očakávame záplavu zaujímavých, navzájom sa posilňujúcich a mimoriadnych predmetov.

Odborná porota menovaná spoločnosťou Zepter International vyberie najúspešnejšie práce na túto tému.

Prihlášky je potrebné zaslať najneskôr do 30. októbra 2019 v elektronickej podobe a to na nasledujúce e-mailové adresy: gordana.biba.markovic@gmail.com a pressoffice@zepteritaly.com prostredníctvom https://wetransfer.com Prihlášky zaslané po stanovenom dátume nebudú do súťaže zahrnuté.

Filantropka Madlena Zepter túto súťaž založila v roku 2004 a od tej doby sa súťaž Artzept rozrástla a dnes je považovaná za jednu z najuznávanejších designérskych súťaží na svete. Každý rok pani Zepter definuje súťažnú tému a porota zložená z renomovaných umelcov a kritikov hodnotí práce i účastníkov. Víťazi budú vybraní odbornou porotou zloženou z najvýznamnejších svetových umelcov: historička umenia a kritička Gordana Biba Markovic, umelecká riaditeľka Carlo Magnoli a priemyselná dizajnérka Prof. Kosta Krsmanovic. Predsedníčkou poroty je Carla Tolomeo, Andras Hrdza a Pino Spagnolo.

Soutěž je určena pro mladé vycházející talenty z celého světa. Jejím cílem je povzbuzovat kreativitu, podněcovat nové nápady a podporovat mimořádně talentované designéry. Základní charakter soutěže je navíc plně v souladu s misí společnosti Zepter, jež se prostřednictvím kvality zboží, které prodává, snaží pozvedávat kvalitu života lidí na celém světě na vyšší úroveň. Vítězné umělecké dílo získá letos cenu 10 000 €, druhé místo bude oceněno výrobky Zepter v hodnotě  4 000 € a třetí cenou budou výrobky Zepter v hodnotě 3 000 €.


Bližšie informácie nájdete na www.artzept.com


VÍŤAZI SÚŤAŽE ARTZEPT 2018. Porota vybrala víťazov 15. ročníka medzinárodnej súťaže Artzept
Témou súťaže ARTZEPT 2018 bolo ANYTHING CAN GLOW "(Svietiť môže čokoľvek), kde LED svetlo hralo hlavnú úlohu.
Blahoželáme nasledujúcim víťazom:
Artzept 2018 – SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK


1. miesto (10 000 €)
rozdelené medzi

Sergii Borodenko
  a Aljona Kolesznikova
Taliansko

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, 1. miesto - Sergii Borodenko a Aljona Kolesznikova, Taliansko


Aleksandra Pak
Kazachstan

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, 1. miesto - Aleksandra Pak, Kazakchstan

2 miesto (výrobky Zepter v hodnote 4 000 €)
rozdelené medzi
 

Omid Akbari Kharazi
Iran

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, 2. miesto - Omid Akbari Kharazi, Iran

Simone Bettoli
  a Nemanja Lukac Taliansko

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, 2. miesto - Simone Bettoli a Nemanja Lukac, Taliansko

3. miesto (výrobky Zepter v hodnote  3 000 €)
rozdelené medzi

 

Nikola Kovačević
Srbsko

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, 3. miesto - Nikola Kovačević, Srbsko

Juray Najar
Slovensko

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, 3. miesto - Juray Najar, Slovensko

Zvláštne ocenenie

Ilya Bronnikov,
Rusko

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, Špeciálne ocenenie - Ilya Bronnikov, Rusko

Zvláštne ocenenie

Nikita Bukoros,
Ukrajina

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, Špeciálne ocenenie - Nikita Bukoros, Ukrajina

Zvláštne ocenenie

Elena Cheibas,
Ukrajina

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, Špeciálne ocenenie - Elena Cheibas,Ukrajina

Zvláštne ocenenie

Astrid Francesconi,
Taliansko

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, Špeciálne ocenenie - Astrid Francesconi, Taliansko

Zvláštne ocenenie

Huda Gharandouqa,
Jordánsko

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, Špeciálne ocenenie - Huda Gharandouqa, Jordánsko

Zvláštne ocenenie

Dunja Kovačević,
Srbsko

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, Špeciálne ocenenie - Dunja Kovačević, Srbsko

Zvláštne ocenenie

Heinrich Olwage,
Južná Afrika

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, Špeciálne ocenenie - Heinrich Olwage, Južná Afrika

Zvláštne ocenenie

Barbora Pavlů,
Česká republika

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, Špeciálne ocenenie - Barbora Pavlů, Česká republika

Zvláštne ocenenie

Lucija Tomicic,
Srbsko

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, Špeciálne ocenenie - Lucija Tomicic, Srbsko

Zvláštne ocenenie

Ekaterina Vagurina,
Rusko

Artzept 2018 - SVIETIŤ MÔŽE ČOKOĽVEK, Špeciálne ocenenie - Ekaterina Vagurina, Rusko