ZEPTER
vo svete
 
Nachádzate sa v: DOMOV / Zepter vo svete
Veľkosť textu | A | A | A

ZEPTER WORLD

PROFIL SPOLOČNOSTI

Žite lepšie. Žite dlhšie.


Zepter International je multibrandová nadnárodná spoločnosť, ktorá vyrába a na celom svete predáva a distribuuje exkluzívny spotrebný tovar tej najvyššej kvality, a to hlavne formou priameho predaja a tiež prostredníctvom reprezentatívnych predajní.

Spolu so spoločnosťou Zepter Finance Holding AG, spoločnosťou pôsobiacou v oblasti finančníctva, bankovníctva a poisťovníctva tvorí skupinu Zepter Group.

Od svojho založenia vytvorila spoločnosť Zepter International štandardy veľmi vysokej kvality a stala sa neoddeliteľnou súčasťou života miliónov ľudí po celom svete.

V súčasnej dobe prinajmenšom každých 10 sekúnd začína na nejakom mieste vo svete nová prezentácia spoločnosti Zepter, pretože spoločnosť Zepter je zastúpená na 5 kontinentoch a vo viac ako 60 krajinách.

Zepter International vlastní 7 tovární v Nemecku, Taliansku a Švajčiarsku, a viac ako 320 000 m2 obchodných plôch umiestnených v centrách najväčších svetových miest.

Posledných 25 rokov bolo veľmi úspešných, pretože viac ako 80 000 000 ľudí sa stalo spokojnými užívateľmi výrobkov Zepter.

Zepter vízia, vynikajúca kvalita, inovatívne produkty a unikátny predajný systém s viac ako 100.000 zamestnancami a konzultantmi na celom svete prispievajú k úspechu spoločnosti Zepter. Spoločnosť Zepter si zakladá na svojich skvele vyškolených a vysoko motivovaných obchodných manažéroch a konzultantoch, na celosvetovej misii zdravia a krásy.

Žite lepšie. Žite dlhšie.


 

VÍZIA

Vyšší ideál

„Sme hrdí na naše výrobky.
Sme hrdí na ich vynikajúcu kvalitu, neobyčajný dizajn a na našu vyspelú technológiu.
Máme radosť zo svojej práce.
Vážime si tých, ktorí s nami pracujú.
Za všetkými našimi činmi stojí jedna zásada, tá najdôležitejšia: vaše zdravie a vaša krása.“
Philip Zepter, prezident spoločnosti Zepter International

Prezident spoločnosti Zepter International pán Philip Zepter je nielen zakladateľom firmy, ale aj autorom filozofie Zepter, teda filozofie zdravého života a dokonalosti, ktorá má za cieľ starať sa o zdravie našej generácie aj generácií budúcich a chce pomáhať riešiť ekologické problémy.

Pán Philip Zepter je vizionárom, ktorý vedie svoju spoločnosť úspešnou a pevnou rukou viac ako 20 rokov. Neexistujú pre neho žiadne prekážky, len nové, vyššie ciele. To je dôvodom nepretržitej prosperity a úspešnosti spoločnosti Zepter International.
 

Philip Zepter, prezident spoločnosti Zepter International


MISIA

Skupina Zepter Group – globálny ochranca života

Misia zdravia spoločnosti Zepter prebieha na piatich kontinentoch. Každý rok nepretržite zlepšuje kvalitu života miliónov ľudí na celom svete. Táto globálna kampaň na ochranu života je mimoriadne komplexná a pozostáva z nepretržitého vzdelávania a zamestnania nových generácií špecializovaných manažérov, z výroby a distribúcie vysoko kvalitných obnoviteľných výrobkov, ako aj z analýz, plánovania a poskytovania rôznych finančných a poisťovacích služieb.
Táto ušľachtilá misia má pôvod vo výbornej myšlienke pána Philipa Zeptera, ktorý vždy inšpiroval pracovníkov spoločnosti Zepter International na celom svete k tomu, aby sa z dlhodobého hľadiska venovali ochrane svojho zdravia a zdravia svojich blízkych, aby robili ľudí okolo seba šťastnejšími, aby si neustále rozširovali svoje obchodné znalosti a vedomosti a zvyšovali svoju úroveň. Milióny ľudí si používaním výrobkov a služieb Zepter v každodennom živote upevnili svoje zdravie a stali sa spokojnejšími a stovky tisíc osôb si naplnili tým, že uplatňovali jedinečný systém Zepter zameraný na úspech, svoje obchodné aj osobné ambície.

„Úspech je normálny výsledok spolupráce zdravého tela a zdravého ducha. Na to, aby sme boli úplne zdraví, musíme vydať väčšinu svojho psychického aj fyzického potenciálu. Dosiahnutie tohto druhu zdravia je elementárnym úspechom, pretože práve toto zdravie je základným predpokladom všetkého ostatného. Pre človeka, ktorý ho dosiahne, neexistujú žiadne limity ani medze.“
Philip Zepter

ZDRAVIE, KRÁSA A CELKOVÁ TELESNÁ AJ DUŠEVNÁ POHODA ĽUDÍ PODPORENÁ EKOLOGICKY ŠETRNÝMI VÝROBKAMI, SLUŽBAMI ZAMERANÝMI NA OCHRANU A BEZPEČNOSŤ A UVEDOMELÝM VZŤAHOM K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU - TO SÚ DLHODOBÉ ZÁVÄZKY SKUPINY ZEPTER GROUP.


PREDAJNE ZEPTER

Predajne vo viac ako 40 krajinách

Napriek tomu, že sa spoločnosť Zepter zameriava na predvádzanie svojich výrobkov na osobnej úrovni, to znamená formou priameho predaja, má Zepter International tiež rad predajní nachádzajúcich sa na najvýznamnejších triedach a uliciach veľkých miest, akými sú napríklad Atény, Barcelona, Belehrad, Budapešť, Chicago, Monte Carlo, Moskva, Mníchov, Paríž, Praha, Vancouver, Varšava, Záhreb...

Výrobky a prostredie moderných a elegantných predajní odrážajú tým najlepším spôsobom filozofiu Zepter: všetko je vytvorené s cieľom zlepšiť zdravie a zlepšiť kvalitu života. Keď teda vstúpite do jedného z týchto luxusných nákupných miest, pocítite pokoj a uvoľnenie, možno aj väčšiu spokojnosť, pretože každý výrobok, ktorý si zakúpite, sa stane investíciou do vášho zdravia a vášho budúceho životného štýlu.

VSTÚPTE A NA ZÁKLADE VLASTNEJ SKÚSENOSTI SPOZNAJTE FILOZOFIU ZEPTER.

Zepter shop


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod Zepter obchod Zepter obchod Zepter obchod


BUDOVY ZEPTER

Spoločnosti na 5 kontinentoch

Zepter sa pýši viac ako 320 000 m2 obchodnej plochy na celom svete. Jeho reprezentatívne budovy sa nachádzajú v najdôležitejších mestách sveta, na 5 kontinentoch. Pripojte sa k nám v prestížnych sídlach našej spoločnosti na celom svete! 

Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER POĽSKO, Varšava


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER CHORVATSKO, Záhreb


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER RUMUNSKO, Bukurešť


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER ČESKÁ REPUBLIKA, Praha


 Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER POĽSKO, Varšava


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER POĽSKO, Varšava


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER MONACKÉ KNIEŽACTVO, Monte Carlo


Zepter kancelárie a budovy


Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER MAĎARSKO, Budapešť Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER RAKÚSKO, Viedeň Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER SRBSKO, Belehrad Zepter kancelárie a budovy, ZEPTER RUSKO, Moskva

ZEPTER ALBÁNSKO, Tirana

ZEPTER AUSTRÁLIA, Sydney

ZEPTER AZERBAJDŽÁN, Baku

ZEPTER BIELORUSKO, Minsk

ZEPTER BOSNA A HERCEGOVINA,
Sarajevo, Banja Luka

ZEPTER BRAZÍLIA, Sao Paulo

ZEPTER BULHARSKO, Sofia

ZEPTER ČIERNA HORA, Podgorica

ZEPTER ČESKÁ REPUBLIKA, Praha

ZEPTER DÁNSKO, Kodaň

ZEPTER EGYPT, Káhira

ZEPTER ESTÓNSKO, Tallinn

ZEPTER FÍNSKO, Helsinky

ZEPTER FRANCÚZSKO, Paríž
ZEPTER CHORVÁTSKO, Záhrebb

ZEPTER INDIA, Bangalore

ZEPTER TALIANSKO, Miláno

ZEPTER JORDÁNSKO, Ammán

ZEPTER KAZACHSTAN, Almaty

ZEPTER KÓREA, Soul

ZEPTER LITVA, Vilnius

ZEPTER LOTYŠSKO, Riga

ZEPTER MAĎARSKO, Budapešťt

ZEPTER MACEDÓNSKO, Skopje

ZEPTER MOLDAVSKO, Kišinev

ZEPTER MONACKÉ KNIEŽACTVO,
Monte Carloo


ZEPTER NEMECKO, Mönchengladbach

ZEPTER NÓRSKO, Oslo
ZEPTER NOVÝ ZÉLAND, Auckland

ZEPTER POĽSKO, Varšava

ZEPTER RAKÚSKO, Viedeňa

ZEPTER RUMUNSKO, Bukurešť

ZEPTER RUSKO, Moskva

ZEPTER SLOVAKIA, Bratislava

ZEPTER SLOVINSKO, Slovenj Gradec

ZEPTER SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO, Londýn

ZEPTER SRBSKO, Belehrade

ZEPTER ŠPANIELSKO, Barcelona

ZEPTER ŠVÉDSKO, Göteborg

ZEPTER ŠVAJČIARSKO, Wollerau

ZEPTER TURECKO, Istanbul

ZEPTER UKRAJINA, Kyjev

ZEPTER USA, North Bergen


VÝROBA

Viac ako 28 rokov zvyšovania životného štýlu na celom svete

Príbeh o úspechu spoločnosti Zepter začal pred viac ako dvoma desaťročiami, a to v roku 1986, kedy bola táto spoločnosť založená s hlavným sídlom v rakúskom Linci a s prvým výrobným závodom v talianskom Miláne, ktorý vyrábal vysoko kvalitný riad na varenie Masterpiece a umelecké stolové dekorácie. Riad Masterpiece je doposiaľ na celom svete synonymom nespornej a trvalej hodnoty. Moderný závod – Menfi Industria v Miláne – sa stal so svojou výrobnou kapacitou viac ako 1 000 000 jednotiek ročne a s 24 000 m2 obchodnej plochy srdcom a kolískou impéria Zepter.
V roku 1996 skupina Zepter Group vstúpila na trh so zdravotníckymi prístrojmi. Získanie švajčiarskej spoločnosti Bioptron AG znamenalo vstup spoločnosti Zepter do odboru svetelnej terapie.

A opäť sa jednalo o nepretržitý úspech.
S liečivými účinkami svetelnej terapie BIOPTRON sa do súčasnej doby oboznámili viac ako 2 milióny ľudí na celom svete, ktorí sa stali spokojnými majiteľmi lekárskeho prístroja BIOPTRON. Z tohto dôvodu je bioptrónová lampa jedným z najznámejších výrobkov spoločnosti Zepter. Mnohé z významných rehabilitačných kliník používajú svetlo BIOPTRON ako svoju štandardnú liečebnú procedúru. V roku 1996 sa súčasťou skupiny Zepter Group stala tiež švajčiarska spoločnosť Intercosmetica Neuchâtel SA. Po vložení významných investícií do výrobných zariadení a do výskumu a vývoja boli zriadené výrobné linky a nové biotechnologické laboratórium. Výrobná kapacita sa zdvojnásobila a výroba sa sústredila len na prvotriednu kozmetiku. Vďaka vynikajúcim výrobkom, sieti kvalifikovaných a angažovaných pracovníkov predaja spoločnosti Zepter a vďaka svetovej obchodnej značke sa sektoru Zepter Cosmetics otvorili dvere kozmetického trhu dokorán.
V súčasnej dobe vyrába Intercosmetica Neuchâtel SA priemerne 5 000 000 produktov ročne, pričom Zepter Cosmetics ponúka – v súlade s misiou zdravia – medzi vysoko kvalitnými kozmetickými prípravkami tie najlepšie výrobky na svete. Čoskoro potom sa centrála spoločnosti presťahovala do Švajčiarska a expanzia na nové trhy a do nových technólogií pokračovala.

 
OSEM TOVÁRNÍ SPOLOČNOSTI ZEPTER, KTORÉ SA NACHÁDZAJÚ HLAVNE V NEMECKU, TALIANSKU A ŠVAJČIARSKU, VYRÁBA DENNE STOVKY PRVOTRIEDNYCH DOMÁCICH SPOTREBIČOV A POTRIEB PRE VAŠE ZDRAVIE A KRÁSU.


ZEPTER FACTORIES

Vlastné výrobné zariadenia spoločnosti Zepter

Menfi Industria S.p.A.  1
2 závody:
via Sibilla Aleramo 13
20092 Cinisello  Balsamo (MI) - Italy
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298

Menfi Industria S.p.A.  2
via Sibilla Aleramo 5
20092 Cinisello Balsamo (MI) - Italy
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298
e-mail: info@menfi.it
www.menfi.it

FELIX SOLINGEN GmbH
An den Eichen 6
42699 Solingen
Tel: +49 (0)212 23140–300
Fax: +49 (0)212 23140–399
e-mail: info@felix-solingen.com
www.felix-solingen.de
 
Intercosmetica Neuchâtel SA
Route des Gouttes - d’Or 30
2008 Neuchatel - Switzerland
Tel. +41 32 722 50 00
Fax +41 32 722 50 90
e-mail: info@intercosmetica.ch
www.intercosmetica.ch

Bioptron AG
Sihleggstrasse 23
8832 Wollerau - Switzerland
Tel. +41 43 888 28 00
Fax +41 43 888 28 99
e-mail: light@bioptron.com
www.bioptron.com

Zolan Factory Unit
Gawłowska 177 Str.
96-503 Sochaczew, Poland
+48 46 863 50 27
 
Zepter International KD
Cvijiceva BB
79240 Kozarska Dubica - B&H
Tel. +387 52 410 801/802
Fax +387 52 411 129
e-mail: mainoffice@zepter.ba

Silberwarenfabrik Jäger GmbH
Gerberstrasse 43-49
41748 Viersen - Germany
Tel. +49 2162 1 61 06
Fax +49 2162 1 20 46
e-mail: light@silberwarenfabrik-jaeger.de
www.silberwarenfabrik-jaeger.de


Zepter továrne, Intercosmetica Neuchâtel SA Zepter továrne, Menfi Industria S.p.A. Zepter továrne, Bioptron AG Zepter továrne, Menfi Industria S.p.A.


OCENENIA A CERTIFIKÁTY

Spoločnosť Zepter International si veľmi váži ako každé jednotlivé uznanie, ktoré dostáva od svojich verných zákazníkov a reprezentantov, tak aj mnoho ocenení od rôznych inštitúcií na celom svete.

Zepter International obdržala veľa ocenení za prínos celosvetovému obchodu, za pokrok v oblasti technológie, spoľahlivosť, dôveru zákazníkov k značke Zepter, propagáciu svojej misie zdravia, ale tiež za prispenie k zlepšeniu životných podmienok ľudí, podporu nemocníc a ľudí v núdzi.
Výrobkom Zepter bolo opakovane udelené ocenenie ich vysokej kvality, výnimočného dizajnu a podpory ľudského zdravia.
 


Ocenenie Zlatý Merkúr

OCENENIA

"QUDAL" Zlatá medaila QUDAL pre riad a príbory Zepter (QUality meDAL)
2014 - Švajčiarsko (ICERTIAS), ocenenie slovenských spotrebiteľov

"KitchenInnovation of the Year®"
Cena za najlepší spotrebiteľsky prívetivý výrobok
2014 - Frankfurt, Nemecko

Zepter Smart Multisystem
"Ocenený ako víťazný výrobok" za funkčnosť, dizajn a inováciu

USA ELLIS ISLAND MEDAILA CTI
Udelená spoločnosti Zepter v roku 2011 za výnimočné výsledky v zlepšovaní kvality života miliónov ľudí.

Zlatý Merkúr (ocenenie udelené 5krát)
1994, 1995, 1996, 1997 a 2010 – Taliansko
Spoločnosť Zepter International ako významný predstaviteľ talianskeho priemyslu získala toto ocenenie za pokrok v oblasti technológie a za nové originálne výrobky.

„Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana“
1997 – Taliansko
Ocenenie udelené pánovi Philipovi Zepterovi za vynikajúce služby poskytované talianskemu priemyslu a spoločnosti.

B.I.D. Gold Award (Business Initiative Directions)
2004 - Frankfurt, Nemecko
Medzinárodné ocenenie „Arch of Europe“ za kvalitu, vedúce postavenie v odbore, technológie a inovácie spoločnosti Zepter International, Silberwarenfabrik Jäger, Nemecko.

30th Golden Award for Commercial Prestige (New Millennium Award)
2000 – Madrid, Španielsko, Zepter Holding.

14th International Europe Award for Quality
2000 – Paríž, Francúzsko
Ocenenie udelené spoločnosti Zepter International asociáciou Trade Leaders’ club, medzinárodná cena Editorial Office.

Ocenenie za boj s cholesterolom
1994 – Varšava, Poľsko
Toto ocenenie obdržala spoločnosť Zepter za kuchynský riad, ktorý prispieva k boju s cholesterolom.
Cenu udelila Poľská organizácia ochrany zdravia.


 

QUDAL - Zlatá medaila QUDAL pre riad a príbory Zepter (QUality meDAL)


Cena za najlepší spotrebiteľsky prívetivý výrobok

CERTIFIKÁTY

Intercosmetica Neuchâtel SA
Laboratóriá firmy Zepter pre kozmetický výskum
Za výskum a vývoj ako aj výrobu kvalitnej kozmetiky a parfumov: SQS Certifikát ISO 9001:2000, 12641-0218.

Bioptron AG
Továreň Bioptron
  • DEKRA certifikát o kontrole akosti: EN ISO 9001:2008 - EN ISO 13485:2012 + AC:2012
  • DEKRA certifikát pre zdravotnícke prostriedky, ktoré sú v súlade s prílohou II, časť 3 európskej smernice 93/42/EEC (Notifikovaný orgán, ref.č. 0124)
  • Prehlásenie o zhode pre všetky výrobky, od európskeho notifikovaného orgánu DEKRA v roku 2013 (21.07.2013).

Menfi Industria S.p.A
Továreň spoločnosti Zepter na výrobu riadu Masterpiece.
  • Udelený certifikát systému manažmentu kvality ISO 9001/2000
  • Syncro-Clik® – udelený certifikát TÜV v zhode s európskou smernicou 97/23/EC
  • Pots & Pans: hodnotiace správy vypracované certifikovanými laboratóriami SINCERT a SINAL. 

 

ZEPTER FINANCE HOLDING AG

Zepter Finance, vízia bezpečnej budúcnosti

Skupina Zepter Group si vďaka svojmu neustálemu rastu a rozvoju aj vďaka svojej úspešne vedenej misii zdravia, kvality a bezpečnosti získala dôveru svojich klientov na poli finančných služieb a v celosvetovom merítku poskytuje prostredníctvom spoločnosti Zepter Finance Holding AG odborné služby v oblasti penzijného pripoistenia, zdravotnej starostlivosti, hodnotenia poistného rizika a nadobúdania majetku na finančných trhoch.

V obchodnej činnosti spoločnosti Zepter Finance je možné vždy dobre rozpoznať obchodnú filozofiu Zepter: od služieb dôsledne prispôsobených tak, aby spĺňali potreby klientov, cez odborne kvalifikovaných a vysoko motivovaných manažérov, po tú najlepšiu výchovu klientov v oblasti operatívnych zručností a strategické správy investícií. Vďaka značke Zepter ako symbolu trvanlivosti a kvality, ktorá nikdy nesklame, a vďaka vysoko odborným pracovníkom so skúsenosťami zhromažďovanými počas niekoľkých desaťročí ťaží spoločnosť Zepter Finance z týchto po dlhé roky získavaných poznatkov v prospech svojich klientov a ponúka víziu bezpečnej budúcnosti. Zepter Finance sa opiera o svoje databázy a rozsiahly prieskum trendov na trhu a garantuje tak bezpečnosť investícií a využíva detailné analýzy a odhady zamerané na budúcnosť, aby zaistila stálu mieru príjmu, čím korunuje svoju výnimočnú obchodnú ponuku:

„KEĎ PRÍDE KLIENT DO POISŤOVNE, DOSTANE TO, ČO MU FIRMA MÔŽE PONÚKNUŤ. KEĎ SA OBRÁTI NA ZEPTER FINANCE, DOSTANE TO, ČO SKUTOČNE POTREBUJE.“

 Zepter Finance Holding AG


Zepter Finance Holding AG


ZEPTER VO SVETE

 
Vyberte Zepter krajinu